Bilgi ve Tecrübe...
6noran Interactive

Avrupa'da başladığımız görsel iletişim macerasını, 2004 yılından bu yana Türkiye'de sürdürüyoruz. Beyin ve kas gücümüz inhouse yapımızdan oluştuğu kadar Avrupa ve Birleşmiş Milletler'de de oluşumlarımızı geliştiriyoruz. Uluslararası kollektif bir çalışma şekline sahip olduğumuz için tarz, deneyim, fikir, tecrübe ve ufkumuz yerel değil evrensel bir yapıdadır.

Bilgi, deneyim ve tecrübe ile beklentilerin üzerinde projeler hazırlıyor ve en iyi sonucu elde etmek için stratejiler geliştiriyoruz. Tasarım ve programlamaya olan tutkumuz, görselliğe ve detaylara verdiğimiz önem, vizyonumuza olan bağlılığımız ve ekibimize olan güvenimiz kalite politikamızın ana hatlarını oluşturuyor.

old mac II classic, 6noran interactive,icon design

Bize Göre: Kalite...

Bize Göre Tasarım

old mac II classic, 6noran interactive,icon design

De•sign [dı'zaın] = Tasarım, bir problem çözme yöntemidir. Tasarımın en basit tanımı budur. Tasarım aslında bir çok şeyi kapsar ve çok değişik yollarla uygulanır. İster bir ahşap, ister bir kullanıcı arayüz (UX/UI), ister bir broşür veya bir cihaz olsun; Tasarım, çeşitli değişkenlere göre şekillenen deneyimleri sunmak için verilen, bilgi temmeli parçalara dayanır ve görsel ya da fiziksel sorunları çözebilir. Tasarım inceler, kavrar ve geliştirir. Kısacası tasarım kaostan düzen oluşturur.

6noran Interactive olarak tasarımda işlevselliğin temelinde kullanılabilirliğin önemli olduğuna inanıyoruz. Ortaya sadece çarpıcı tasarımlar değil; aynı zamanda müşterilerimizin hedeflediği ziyaretçi kitlelerini gerçek iş avantajlarına dönüştürüyoruz.

Nasıl Çalışırız?

tasarımda keşif aşaması, proje bilgi toplama

KEŞİF
AŞAMASI

Proje ile ilgili bilgileri topluyor, analiz ediyor ve değerlendiriyoruz. Projenin genel hatlarına ve hedef kitleye bağlı kalarak strateji geliştiriyoruz.

tasarımda yaratıcı aşama, photoshop, arayüz tasarımı, tasarım

YARATICI
AŞAMA

Tasarım süreci boyunca kullanıcı odaklı ve kolay anlaşılır arayüzler inşa ediyoruz. Proje amacını yansıtan ve projenin ana hatlarını belirleyen görseller oluşturuyoruz.

tasarımda teknik aşama, yazılım, programlama,html5,css3,hosting

TEKNİK
AŞAMA

Projeye uygun teknoloji belirliyor, hosting ortamını ayarlıyor, arama kriterlerilerini oluşturuyor, görselleri konumlandırıyor ve yazılımı hazırlıyoruz.

tasarımda sonuçlandırma aşaması, proje teslimi, responsive

SONUÇLANDIRMA
AŞAMASI

Projeyi bütün detayları ile tekrar gözden geçiriyor, sorun var ise düzeltme ve iyileştirmeleri yapıyor ve müşterimize nihai ürünü teslim ediyoruz.

"Renkler her dili konuşur."

- Joseph Addison -

Top