burgaz elektrik üretim a.ş.

Burgaz Elektrik

web tasarımı

Elektrik Perakende Satış sektöründe faaliyet gösteren Burgaz Elektrik Üretim A.Ş.'nin web sayfa ve kurumsal kimlik çalışması hazırlandı.

GERİ DÖNİNCELE


Genel Bakış

Burgaz Elektrik Üretim A.Ş. "elektrik perakende satış” sektöründe faaliyet gösteren, kendi elektrik enerjisini üreten ve Türkiye'nin dört bir yanındaki müşterilerine zamsız elektrik enerjisi sağlayan bir enerji dağıtım şirketidir.

Projemizi, markamızın hedef kitlesini ve sektördeki faaliyet alanını göz önünde bulundurarak modern bir çizgide hazırladık. İşlevsel tasarımı ve kullanım kolaylığı burgazelektrik.com’un artıları arasında yer alması sağlandı.

Projemizde HTML5/CSS3 ve jQuery Library teknolojilerinin bütün nimetlerinden yararlanılarak hazırlanan altyapısı, etkileşimin yanı sıra mobil cihazlar (responsive) ile uyumlu çalışması da sağlanmıştır.

Kullanıcı dostu ve sade navigasyonu, yalın tasarımı ve enerjik havasıyla ziyaretçi üzerinde olumlu etki bırakması için ayrıca yüksek kalitede flat icon'lar hazırladık. Ziyaretçilerin site ziyaretini daha eğlenceli hale getirmek bizim işimiz.

Burgaz Elektrik Üretim A.Ş. BT Danışmanlık, Kurumsal Kimlik Çalışması ve SEO/SEM hizmetleri verilmektedir.


ZİYARET ET!

Lütfen Çözünürlüğünüzü Arttırın!

icon design,photoshop,ux desing,tasarım,web design,grid,web tasarımı
photoshop,ux desing,tasarım,web design,grid,web tasarımı
icon design,photoshop,ux desing,tasarım,web design,grid,web tasarımı
icon design,photoshop,ux desing,tasarım,web design,grid,web tasarımı

Kurumsal web sitesi mi istiyorsunuz? Tıklayın...

Top