arayüz tasarımı,web tasarımı

Endless News

konsept

Kişiselleştirilebilen tam ekran haber uygulaması.

GERİ DÖN

Genel Bakış

Farklı ol, farklı düşün (Steve Jobs) mottosu ile yola çıkarak hazırladığımız kişiselleştirilebilir tam ekran haber uygulaması ile hem haber paylaşan, hemde okuyan için benzersiz deneyim yaşatacağına inandığımız bir konsept tasarımını sizlere sunarız.

Kullanılabilirliğin temelinde kullanıcı ve yazılım arasındaki etkileşimi göz önünde bulundurarak haber okuma, takip etme ve paylaşma deneyiminini farklı bir açıdan işledik.

Geleneksel haber sayfalarından sıkılan ve sosyal medya'dan kopamayanlar için hazırlanmıştır...icon design,photoshop,ux desing,tasarım,web design,grid,web tasarımı kurumsal kimlik,tasarım,ankara web tasarımı,haber sitesi tasarımı

Bazı Özellikler

Haberin ziyaretçi tarafından daha keyifle okunması için kişiselleştirilebilir hale getirdik. Bu özelliklerden bazılarını işaretlerine tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Preview image


haber sitesi tasarımı,ankara tasarım web tasarımı,kurumsal web tasarımı,uygulama tasarımı tema tasarımı,theme design application design,app design,web design,theme design endless news app

Kurumsal web sitesi mi istiyorsunuz? Tıklayın...

Top