arayüz tasarımı,web tasarımı,araç takip yazılımı,araçtakipcell

AraçTakipCell

araç takip yazılımı

Dolmabahçe Telekominikasyon Hizmetleri A.Ş. için online Araç Takip yazılımını Almanya ekibimizle birlikte yoğun bir çalışma ile hazırladık.

GERİ DÖNİNCELE

Genel Bakış

Masaüstü ve mobil kullanıcı alışkanlıklarını ölçümleyerek Dolmabahçe Telekominikasyon Hizmetleri A.Ş. için hazırladığımız Araç Takip yazılımını 6noran Almanya Ekibi ile hayata geçirdik.

Kullanıcı ve yazılım arasındaki etkileşimi artıracak nitelikteki arayüz tasarımının yanı sıra güçlü ve güvenli bir alt yapı geliştirdik.

Geliştirdiğimiz web tabanlı yazılım, küresel yer belirleme sistemi olarak bilinen 24 adet GPS uydusundan en az 3 tanesine bağlantı kurarak araç bilgilerini (konum, koordinat, yükseklik, hız, sıcaklık, yer, yön, yakıt durumu vb.) gerçek zamanlı ve şifrelenmiş olarak merkez sunuculara iletir. İletilen şifreli bilgiler AraçTakipCell veri tabanına kayıpsız olarak işlenir.

Geliştirilen akıllı yetkilendirme ve takip sistemi sayesinde bireysel araç takibinden filo yönetimine, rent a car'dan toplu taşıma yönetimine kadar tek bir çatı altında toplanmıştır.

Geliştirilen yazılım hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.


ZİYARET ET!

icon design,photoshop,ux desing,tasarım,web design,grid,web tasarımı kurumsal kimlik,tasarım,ankara web tasarımı,haber sitesi tasarımı


araç takip yazılımı, filo yönetim yazılımı, rent a car yazılımı araç takip sistemi, filo takip tema tasarımı,theme design application design,app design,web design,theme design endless news app

Özel yazılım mı istiyorsunuz? Tıklayın...

Top