voice,production,seslendirme,pratika,ajans,startup,yabancı dil seslendirme

PratikA

Arayüz Tasarımı & Kullanıcı Deneyimi

Türkiye'nin en prestijli Reklam ve Prodüksiyon Ajansı olan PratikA için kurumsal kimliklerine yakışır yeni web sayfası hazırlandı.

GERİ DÖN

Genel Bakış

22 yılı aşkın tecrübesi ve profesyonel kadrosu ile dünya genelinde faaliyet gösteren reklam ajansları ve yapım şirketlerine çözüm ortaklığı sunan PratikA Reklam ve Prodüksiyon Ajansı için kurumsal kimliklerini en iyi şekilde yansıtacak yeni web sayfası için Kullanıcı Deneyimi (UX) ve Kullanıcı Arayüzü (UI) hazırladık.

Kullanıcı deneyimi ve kullanılabilirliği göz önünde bulundurarak bireysel, kurumsal ve reklam ajanslarına seslendirme, iş takip süreçleri, ses sanatçısı seçimi, özel gün spotları vb. özelliklerin kolayca kullanabilmelerini sağlayacak, kullanıcı odaklı modern ve benzersiz bir arayüzü tasarımı hazırladık.


Genel Bakış

Sadece kullanıcı dostu bir arayüz oluşturmakla kalmayarak kullanıcının daha etkili kullanabileceği ve etkileşim içerisine girebileceği bir alt yapı geliştirdik.

Mobil platformlar için geliştirdiğimiz responsive alt yapının yanısıra PratikA yönetim paneli ile iş akış deneyimi daha verimli hale getirdik.

SİTEYİ ZİYARET ET!


pratika,ajans,pratika renkler,renk seçenekleri mobile design,app design,web design
ajans sitesi,startup sites,starup,ajans

Müşteri Memnuniyeti...

  • 6noran ile çalışmak bizim için harika bir deneyimdi. Öngördüklerimizin de ötesinde yenilikler sunarak web sitemizi tasarladınız. Mükemmele inanmış insanlar olarak ortak bir çalışmada buluşmuş olmak bizi fazlasıyla memnun etti. Sitemizde gördüğümüz herhangi eksikliğin anında giderilmesi, yapım sonrası aldığımız hizmetin de ne kadar önemli olduğunu gösterdi. Bu konudaki hızlı dönüşleriniz de bizi müşterilerimizle bir sorun yaşamadan rahatlattı.

    Biz herkesin web sitesi yapımında 6noran gibi kaliteli bir partnerle çalışması gerektiğine inanıyoruz. İşyeri açarken ne kadar ince eleyip sık dokuyorsanız, web sitesi yaptırırken de aynı hassasiyetle düşünmelisiniz. Kaynaklarınızın hepsini işyerinin fiziki güzelliğine ve işlevselliğine değil, web sayfasına da ayırmalısınız. Çünkü gelecek web üzerinden ilerleyecek.

    Mehmet Ali Bozgeyik - PratikA Genel Müdür

Kurumsal web sitesi mi istiyorsunuz? Tıklayın...

Top