güvenlik,security,senkron,senkron güvenlik

Senkron®

Arayüz Tasarımı & Kullanıcı Deneyimi

Müşterilerinin arasında Akbank, Finansbank, Garanti Bankası, Ziraat Bankası ve Yapıkredi bankaları bulunan Senkron Güvenlik ve İletişim Sistemleri A.Ş. için benzersiz bir web sayfası hazırlandı.

GERİ DÖN

Genel Bakış

20 yılı aşkın tecrübesi ile İstanbul Borsasında değer kazanan ve Türkiye bankacılık ve finans sektörünün en önemli bankalarının yanı sıra dünya çapında da güvenlik sektöründe faaliyet gösteren Senkron Güvenlik ve İletişim Sistemleri A.Ş. için kurumsal kimliğine yakışır yeni web sayfa tasarımını hazırladık.

Kullanıcı deneyimi ve kullanılabilirliği bulunduğu sektöre bağlı olarak geliştirerek kullanıcı odaklı modern ve benzersiz bir arayüzü tasarımı hazırladık.


 

Sadece kullanıcı dostu bir arayüz oluşturmakla kalmayarak kullanıcının daha etkili kullanabileceği ve etkileşim içerisine girebileceği bir alt yapı geliştirdik.

Mobil platformlar için geliştirdiğimiz responsive alt yapısının yanısıra Senkron Güvenlik ve İletişim Sistemleri A.Ş. yönetim paneli ile site yönetimini daha verimli ve kolay hale getirdik.


SİTEYİ ZİYARET ET!kurumsal kimlik,senkron logo,senkron kurumsal,senkron marka,senkron,renkler,ui
iphone,mobile,responsive,inspiration,senkron tasarım responsive web tasarımı

Kurumsal web sitesi mi istiyorsunuz? Tıklayın...

Top