güvenlik,security,salt,akıllı bina,güvenlik sistemleri,bg alarm,alarm sistemleri,salt güvenlik

Salt Güvenlik

e-ticaret Site Tasarımı

Güvenlik ve Akıllı Bina sektöründe faaliyet gösteren Salt Güvenlik ve Bina Teknolojileri A.Ş. için benzersiz mobil destekli bir e-ticaret sitesi hazırlandı.

GERİ DÖN

Genel Bakış

18 yılı aşkın güvenlik ve akılı bina sektöründe faaliyet gösteren Salt Güvenlik ve Bina Teknolojileri A.Ş. için kurumsal kimliğini yansıtan mobil destekli e-ticaret site tasarımını hazırladık.

Kullanıcı deneyimi odaklı, kullanılabilirliği faaliyet gösterdiği sektöre bağlı olarak geliştirerek kullanıcı dostu, modern ve benzersiz bir arayüz hazırladık.

İnternet ortamında artan mobil kullanıcıları göz önünde bulundurarak e-ticaret alt yapısını responsive olarak bütün platformlara uyarladık.


 

Sadece kullanıcı dostu bir arayüz oluşturmakla kalmayarak ziyaretçinin etkileşim içerisine girebileceği bir çok özellik geliştirdik.

Mobil platformlar için geliştirdiğimiz responsive alt yapısının yanısıra Salt Güvenlik ve Bina Teknolojileri A.Ş. yönetim paneli ile site yönetimini daha verimli ve kolay hale getirdik.

6nStore hizmet ve alt yapısı kullanılmıştır. 6nStore ve e-Ticaret Hizmetleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için aşağıdaki butona tıklayın.


SİTEYİ ZİYARET ET! E-TİCARET HİZMETLERİkurumsal kimlik,salt logo,salt kurumsal,salt marka,salt,renkler,ui
iphone,mobile,responsive,inspiration,senkron tasarım responsive web tasarımı responsive web tasarımı

E-ticaret sitesi mi istiyorsunuz? Tıklayın...

Top