altın transfer,altungold,altın,altın havale

AltunGold

e-Ticaret Site Tasarımı

Türkiye altın ticaretinin merkezi olan Kapalıçarşı’da faaliyet gösteren Altun Gold Kıymetli Madenler Tic. Ltd. Şti. için benzersiz bir web sayfası hazırladık.

GERİ DÖN

Genel Bakış

Kıymetli Madenler sektöründe faaliyet gösteren ve Kapalıçarşı'dan bütün Türkiye'ye altın arz ve taleplerini toptan ve perakende olarak satışını yapan Altun Gold Kıymetli Madenler Tic. Ltd. Şti. için kurumsal kimliğini yansıtan kullanıcı odaklı, modern ve benzersiz bir e-ticaret sitesi hazırladık.

Artan mobil kullanıcıları göz önünde bulundurarak e-ticaret alt yapısını responsive olarak bütün platformlara uyarlayarak kullanıcı dostu bir arayüz oluşturduk.

Mobil platformlar için geliştirdiğimiz responsive alt yapısının yanısıra Altun Gold Kıymetli Madenler Tic. Ltd. Şti. yönetim paneli ile site, ürün, kullanıcı, kupon vb. içeriklerin yönetimini daha kolay hale getirdik.


 

Geliştirdiğimiz alt yapı sayesinde panele girilen değerli madenlerin borsa/forex/has altın değerlerini son kullanıcıya/müşteriye otomatik olarak Türk Lirası olarak hesaplanmaktadır. Sistem ayrıca günün belirli saatlerinde otomatik hale gelerek fiyatları güncel tutma özelliği de kazandırılmıştır.

Bu piyasa verileri yasal olarak Matriks Bilgi Dağıtım Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanmaktadır.

6nStore hizmet ve alt yapısı kullanılmıştır. 6nStore ve e-Ticaret Hizmetleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için aşağıdaki butona tıklayın.


SİTEYİ ZİYARET ET! E-TİCARET HİZMETLERİkurumsal kimlik,altungold logo,altungold kurumsal,altungold marka,altungold,renkler,ui
iphone,mobile,responsive,inspiration,senkron tasarım

Karşılaştırmakta Fayda Var

Modified Image Sonra
Original Image Önce
responsive web tasarımı

Müşteri Memnuniyeti...

  • 6noran Interactive tarafından almış olduğumuz hizmetten oldukça memnunuz.
    Gerek tasarım gerek yazılım konularında belirtmiş olduğumuz tüm talepler dilediğimiz gibi yerine getirildi. Aynı zamanda ilgili alanlarda belirttiğimiz ekstra taleplerimizi de dikkate alarak yardımcı oldular.

    İnternet sitemiz ve sitemize eklenen ek yazılımlar gayet stabil ve hızlı bir şekilde çalıştığı gibi herhangi bir olası problem yaşanması durumunda anında destek alınabileceğini bilmekte oldukça rahatlatıcı bir faktör. 6noran Interactive'e tüm beklentilerimizi layıkıyla yerine getirdiği için teşekkür ediyoruz.

    Uğur Altunbaş - AltunGold

E-ticaret web sitesi mi istiyorsunuz? Tıklayın...

Top