etugrul,tuğrul kuyumculuk,orjinal saatler,yatırım araçları,ucuz altın

TK Sanal Mağaza

e-Ticaret Site Tasarımı

İç Anadolu'da kendi imalathanesi ile üretim yapan Tuğrul Kuyumculuk Eğitim Hiz. Tic. San. Ltd. Şti. için muhteşem bir e-Ticaret sitesi hazırladık.

GERİ DÖN

Genel Bakış

Kuyumculuk sektöründe faaliyet gösteren ve müşteri taleplerini TSE belgeli imalathaneleri ile karşılayan Tuğrul Kuyumculuk Eğitim Hiz. Tic. San. Ltd. Şti. için ziyaretçilerine yeni e-Ticaret deneyimi yaşatmak için tepeden tırnağa yenilediğimiz benzersiz etugrul.com'u hazırladık.

Tuğrul Kuyumculuğa uzun yıllar danışmanlık hizmeti verdiğimiz için, ne istediklerini ve neye ihtiyaç duyduklarını çok iyi biliyoruz. Bunun üzerine hazırladığımız e-Ticaret sitesinde sadeliği ve kullanılabilirliği ön planda tutarak ziyaretçilerine kişiselleştirilmiş alışveriş deneyimi hazırladık. Tasarımın özü olarak nitelendirdiğimiz kullanıcı deneyimi konusunda tecrübe sahibi olan ekibimiz, müşterimiz Tuğrul Kuyumculuk ile dirsek teması halinde çalışarak sektörde öncü olacağına inandığımız bir projeye imza attık.

bütçene göre altın,en ucuz altın,etugrul,kuyumcu sitesi,eticaret sitesi

 

Bireylerin telefonları ile daha fazla etkileşime girmeye başlamış olması ve mobil e-ticaretin küresel pazardaki önlenemez yükselişi göz önünde bulundurularak etugrul.com'u mobil uyumlu hale getirdik. Sayısız ürün seçeneği bulunan site için, akıllı arama, ürün karşılaştırma, favorilere ekleme ve tek-tık ile satın al özelliği, akıllı telefonlar veya tabletlerde kolayca alışverişi tamamlamanıza olanak sağlıyor.

Hazırlanan sistem altın fiyatlarını (HAS Altın) otomatik olarak güncelleyip bütün ürünlere anında uygulayarak, panel kullanıcısına büyük kolaylık sağlıyor. Bunun yanı sıra kişiselleştirilmiş e-posta, ürün karşılaştırma listeleri, ziyaretçi/müşteri bütçesine göre ürün listeleme, ziyaretçi/müşteri bütçesine göre fiyat hesaplama, yüksek performans, yüksek güvenlik, kolay alışveriş imkanı sağlayan alışveriş sepeti ve ürün gösterimi sayabileceğimiz özelliklerden (liste uzamasın diye) sadece bir kaçı. Bu ve daha fazlası muhteşem bir tasarımla harmanlanarak sunulmuştur.

6nStore hizmet ve alt yapısı kullanılmıştır. 6nStore ve e-Ticaret Hizmetleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için aşağıdaki butona tıklayın.


SİTEYİ ZİYARET ET! E-TİCARET HİZMETLERİkurumsal kimlik,etugrul logo,etugrul kurumsal,tuğrul kuyumculuk marka,tuğrul kuyumculuk,eticaret,renkler,ui
iphone,mobile,responsive,inspiration,senkron tasarım responsive web tasarımı responsive web tasarımı responsive web tasarımı

e-ticaret web sitesi mi istiyorsunuz? Tıklayın...

Top