Radyo Avrasya Türk Yeni Web Sayfası

Radyo Avrasya Türk

web sayfa tasarımı

Kim Bunlar Medya Grubu'nun kuruluşu olan ve türkü sevenlerin gözde radyosu Radyo Avrasya Türk'ün yeni web sayfası yayınlandı.

GERİ DÖNİNCELE

Genel Bakış

Kim Bunlar Medya Grubu'nun kuruluşu olan ve türkü sevenlerin gözde radyosu olan Radyo Avrasya Türk'ün yeni web sayfası yayınlandı.

Özel olarak geliştirilen içerik yönetim sistemi (CMS) ile sosyal medya, haber, program, yayın akışı, video, istek mesajları ve online radyo güncellemeleri farklı yetkiler ile daha güvenli ve kolay güncellenebilir hale getirilerek responsive web sayfasını dinleyicileriyle buluşturuldu.

Ayrıca yüksek ziyaretçi kapasitesi (aylık ortalama 82 bin) için Hosting hizmetleri verilmektedir.ZİYARET ET!

İstatistiksel

2
defa toplantı yapıldı
13
saat oyun oynandı

Lütfen Çözünürlüğünüzü Arttırın!

photoshop,ux desing,tasarım,web design,grid,web tasarımı,radyo,online radyo dinle,radyo avrasya türk,keyf fm,radio,online radio, pop, türkü
photoshop,ux desing,tasarım,web design,grid,web tasarımı,radyo,online radyo dinle,radyo avrasya türk,keyf fm,radio,online radio, pop, türkü

Ne Demişler?

  • Hem kullanıcı dostu, kolay ve güvenilir, hemde yönetim panelinin bu denli rahat ve profesyonelce olması, her geçen gün web site hit sayımızın artmasını sağlıyor... 6noran Interaktif’e emeklerinden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.

    Mehmet Yılmaz - Radyo Avrasya Türk

Radyo sitesi mi yaptırmak istiyorsunuz? Tıklayın...

Top