ÖNE ÇIKAN PROJE

Q'EN Alyans
Web Sitesi Tasarımı ve E-Ticaret Yazılım Geliştirme

Türkiye genelinde 400'ü aşkın bayisi bulunan ve şimdi tüm dünyaya açılan için benzersiz bir E-ticaret sitesi hazırladık.

KAYDIR

Q'EN ALYANS

Zarif ve Benzersiz E-ticaret Sitesi

Temeli 1992 yılında atılan, binlerce alyansın üretimini yapan ve 400'ü aşkın bayisi bulunan Özbek Alyans Kuyumculuk Ltd. Şti. için son kullanıcı ve bayilerine benzersiz bir alışveriş deneyimi yaşatacak zarif bir e-ticaret sitesi hazırladık.

Sayfayı Ziyaret Edin Projelere Geri Dön

01

Tasarım Odaklı

Tasarım odaklı düşünme, kullanıcılarımızı anlamaya, varsayımlara meydan okumaya, sorunları yeniden tanımlamaya ve bunlara yenilikçi çözümler yaratmaya çalıştığımız sürdürülebilir bir süreçtir.

Bu süreçte geliştirdiğimiz projelerin kanıtlanmış başarısı, inovasyona olan inancımız ve işimize olan tutkumuz bizleri yenilikçi fikirler geliştirmeye teşvik ediyor.

Referanslarımızdan bize ulaşan Özbek Alyans Kuyumculuk Ltd. Şti. için deneyim ve tecrübe dayanarak hazırladığımız e-ticaret sitesinde zarafet ve kullanılabilirliği ön planda tutarak potansiyel müşteri ve bayilerine zarif ve benzersiz bir alışveriş deneyimi hazırladık.

Bireylerin telefonları ile daha fazla etkileşime girmeye devam ettiği ve mobil e-ticaretin küresel pazardaki önlenemez yükselişi göz önünde bulundurularak qenalyans.com'u mobil uyumlu hale getirdik.

  • KULLANICI ARAYÜZÜ TASARIMI (UI)
  • KULLANICI DENEYİMİ TASARIMI (UX)
  • E-TİCARET ÇÖZÜMLERİ
  • E-TİCARET DANIŞMANLIĞI
  • SUNUCU TARAFLI UYGULAMALAR
  • SUNUCU HİZMETLERİ
02

İşe Yarar Çözümler

Hazırlanan yazılım altın ve gümüş gibi değerli madenlerin güncel fiyatlarını (HAS Altın, ONS, Milyem ve İşçilik) belirlenen sürede otomatik olarak hesaplayıp tüm ürünlere anında uygulayarak, personele büyük kolaylık sağlıyor.

Bunun yanı sıra kişiselleştirilmiş e-posta, akılı içerik konumlandırma, sesli arama özelliği, ziyaretçi demografisi, bounce rate, akılı SEO, ziyaretçi/müşteri/bayi bütçesine göre ürün fiyat hesaplama, bireysel ve ticari müşteri ayrımı, bayi alt yapısı, yüksek performans, yüksek güvenlik, kolay alışveriş imkanı sağlayan alışveriş sepeti, yalın ödeme özelliği ve akılı ürün gösterimi sayabileceğimiz özelliklerden (liste uzamasın diye) sadece bir kaçtanesi. Bu ve daha fazlası benzersiz bir tasarımla harmanlanarak sunulmuştur.

Alışveriş deneyimini daha keyfli hale getirmek için Türkçe destekli sesli arama uygulaması geliştirdik. Bu uygulama sayesinde mobil ve masaüstü kullanıcıları aradıkları ürünü söylemeleri yeterli.

QENAlyans Theme
QEN Alyans Landing Page
QEN Alyans Sepet
QEN Alyans Ürünler
QEN Alyans Kategori Ürünleri
QEN Alyans Sesli Arama
QEN Alyans Ürünler
QEN Alyans Ürün Sayfası
MÜŞTERİLERİMİZ

Hakkımızda Neler Söylemişler?

İyi tasarımın uzun ömürlü olduğu kaçınılmaz bir geçrek. Hızlı tüketen toplumlarda iyi tasarlanmış ürünler, sıradan ürünlerden dikkat çekici bir biçimde ayrılır.

E-TİCARET ÇÖZÜMLERİ

Benzer Projeleri Keşfet

Bilgi, deneyim ve tecrübe ile projelerimizi bugünün ihtiyaçlarına hazırlıyor ve yarının vizyonuna göre geliştiriyoruz. Potansiyel müşterilerinizi memnun etmeniz için kullanıcı dostu arayüzleri tasarlıyor ve benzersiz alışveriş deneyimleri hazırlıyoruz.

AltunGold E-ticaret Site Tasarımı - AltunGold ecommerce site design
BENZER PROJE

AltunGold
E-ticaret Sitesi

Türkiye altın ticaretinin merkezi olan Kapalıçarşı’da faaliyet gösteren Altun Gold Kıymetli Madenler Tic. Ltd. Şti. için benzersiz bir E-ticaret sitesi geliştirdik.

Projeyi İncele
QEN Alyans E-ticaret Site Tasarımı - QEN Alyans ecommerce site design
BENZER PROJE

Tuğrul Altın
E-ticaret Sitesi

İç Anadolu'da kendi imalathanesi ile üretim yapan Tuğrul Kuyumculuk Eğitim Hiz. Tic. San. Ltd. Şti. için muhteşem bir e-Ticaret sitesi hazırladık.

Projeyi İncele
Benzersiz E-ticaret
E-TİCARET ÇÖZÜMLERİ

Benzersiz Bir E-ticaret Deneyimine Hazır Mısınız?

İşinizi kendi E-ticaret sitenize taşıyarak büyüyen online pazarda satış ve rekabet gücünüzü artırın. Zarif, benzersiz, yüksek dönüşüm oranına sahip ve güvenli E-ticaret sitesi sahip olmanın en kolay yolu.

Hemen Keşfetmeye Başla

"Tüm tasarım biçimleri gibi görsel tasarım da kişisel tercihle ya da desteksiz düşüncelerle ilgili bir şey değil sorun çözmekle ilgili bir şeydir."

Bob Marley

BİZE ULAŞMAK ÇOK KOLAY

Bir Projeniz Mi Var?

Bizimle çalışmak mı istiyorsunuz? Belki sadece "Selam, naber?" deyip bir kaç satır yazmak istiyorsunuz? Belki de soru sormak ya da proje teklifinde bulunmak istiyorsunuz?

Anlatmaya Başla