ARŞİVDEN BİR PROJE

The Art of Kerem Beyit
Web Sitesi Tasarımı

Sony Online Entertainment ve Blizzard Entertainment gibi oyun sektörünün liderleri için karakter tasarımı yapan Kerem Beyit için Flash tabanlı web sayfa hazırladık.

KAYDIR

THE ART OF KEREM BEYIT

Sınırları Zorlayan

Adobe Flash sitelerinin insanları büyülediği bir dönemde hazırladığımız The Art of Kerem Beyit Flash web sayfası kısa bir süre içerisinde e-Creative, xHilarate, My Design Awards, New Web Pick, Mows ve 23 farklı online tasarım ödülü ile onurlandırılmıştı. Ayrıca Photoshop Magazin dergisinde de yayınlanlanarak okurlarından beğeni toplamıştı.

Tüm Projelere Geri Dön

01

Hey Gidi Flash

Flash teknolojisinin o dönem sınırlarını zorlayarak ActionScript 3.0 ve PHP yazılım dilleri ile hazırladığımız kullanıcı odaklı responsive web sayfasının yanı sıra kendi yönetim paneli ile Flash sitesinin içeriğin kolay ve güvenli bir şeklilde güncellenmesini sağlamıştık. Flash teknolojisinin artık desteklenmediği için sizlere bu güzel deneyimi maalesef yaşatamıyoruz. Eğer sizde bizim kadar eski iseniz zaten bu site ile karşılaşmışsınızdır ;)

  • KULLANICI ARAYÜZÜ TASARIMI (UI)
  • KULLANICI DENEYİMİ TASARIMI (UX)
  • YÖNETİM PANELİ GELİŞTİRME
02

Yönetim Paneli

The Art of Kerem Beyit Flash web sayfası kendi yönetim paneli sayesinde diledikleri değişikliği anında yapabilme, içerik ekleme/çıkarma, bileşenleri ekranda konumlandırabilme, kullanıcı istatistikleri toplama, gelen yorumları okuma ve yayınlama gibi bir çok özelliği sorunsuz yerine getirebiliyordu.

Kerem Beyit Theme
Kerem Beyit Landing Page
Kerem Beyit Gallery

"Yaratıcılık, lider olmak ve takip eden olmak arasındaki farkta gizlidir."

Steve Jobs

BİZE ULAŞMAK ÇOK KOLAY

Bir Projeniz Mi Var?

Bizimle çalışmak mı istiyorsunuz? Belki sadece "Selam, naber?" deyip bir kaç satır yazmak istiyorsunuz? Belki de soru sormak ya da proje teklifinde bulunmak istiyorsunuz?

Anlatmaya Başla