2004'TEN BERİ

Biz Tasarım Odaklı
Bir Yazılım Eviyiz

Avrupa'da başladığımız görsel iletişim macerasını, 2004 yılından bu yana Türkiye'de sürdürüyoruz. Beyin ve kas gücümüz inhouse yapımızdan oluştuğu kadar Avrupa ve Birleşmiş Milletler'de de oluşumlarımızı geliştiriyoruz. Uluslararası kollektif bir çalışma şekline sahip olduğumuz için tarz, deneyim, fikir, tecrübe ve ufkumuz yerel değil evrensel bir yapıdadır.

Biz, benzersiz kullanıcı arayüzleri hazırlıyor ve eşsiz kullanıcı deneyimleri tasarlıyoruz. Ortaya sadece çarpıcı tasarımlar değil; aynı zamanda markalara değer katan projeler geliştiriyoruz. Kısacası İNSAN için tasarlıyor ve geliştiriyoruz.

Hazır alt yapılar üzerine işler geliştirmektense kuruluşunuza özel alt yapılar geliştiriyor ve işe yarar çözümler sunuyoruz.

KAYDIR

BİLGİ & TECRÜBE

İşe Yarar Çözümler Geliştiriyoruz

Bilgi, eğitim, deneyim ve tecrübe ile beklentilerin üzerinde projeler hazırlıyor ve en iyi sonucu elde etmek için stratejiler geliştiriyoruz. Tasarım ve programlamaya olan tutkumuz, görselliğe ve detaylara verdiğimiz önem, vizyonumuza olan bağlılığımız ve ekibimize olan güvenimiz kalite politikamızın ana hatlarını oluşturuyor.

01

Kalite Anlayışı

Bizim için kalite, amansız ustalık gayretini, işimizin her detayına koyabilmektir. Ürünün görsel zarafetinden, işlevsel hassasiyetine kadar… Hiç bir konuda kaliteden taviz vermeyen bir anlayışımız var. Bu kalite anlayışı ile evrensel düşünüp yerel çözümler geliştiriyoruz.

02

Kalıcı Değerler

Biz, geçici markalar yerine kalıcı değerler üzerine yoğunlaşıyoruz. Yani markayı ve interneti değiştirme gücü olan ürünler, deneyimler ve platformlar üretmeye odaklanıyoruz. İnsanları bağlayabilecek platformlar, değerleri olan ürünler ve deneyimleri ile keyif veren siteler oluşturuyoruz.

03

Yaratıcı Çözümler

Yenilikçi tasarımlar yaratmak için sürekli bir gelişme olmalıdır. Olağanüstü sayısal ürünler ortaya koyabilmek için tasarımın temellerini, teknolojiyi ve stratejileri anlamak şart. Bundan dolayı yönetimsel kısıtlamalar yerine uzmanlar arası yaratıcı işbirliğine ağırlık veriyoruz.

"İnsanlar, neye tutku duyuyorlarsa onun peşinden koşmalılar. Bu, onları yeryüzündeki herşeyden mutlu kılar."

Elon Musk

01

Kullanıcı Arayüzü Tasarımı

De•sign [dı'zaın] = Bize göre tasarım, bir problem çözme yöntemidir. Tasarım aslında bir çok şeyi kapsar. İster bir ahşap, ister çelik, ister bir kullanıcı arayüzü (UI), ister bir broşür veya bir cihaz olsun. Tasarım, çeşitli değişkenlere göre şekillenen deneyimleri sunmak için verilen, bilgi ve tecrübe temmeli parçalara dayanır ve görsel ya da fiziksel sorunları çözebilir. Tasarım inceler, kavrar ve geliştirir. Kısacası tasarım kaostan düzen oluşturur.

 • KULLANICI ARAYÜZÜ TASARIMI (UI)
 • KULLANICI DENEYİMİ TASARIMI (UX)
 • MÜŞTERİ DENEYİMİ TASARIMI (CX)
 • ETKİLEŞİM TASARIMI (IxD)
 • GÖRSEL TASARIM
 • ÜRÜN TASARIMI
02

Yazılım & Uygulama Geliştirme

Her sektör ve platformda insanlarla etkileşim kuranbilen dijital deneyimler sadece tasarım ile mümkün olmadığını biliyoruz. Bu yüzden günümüzün internet standartlarını oluşturan ve bilişim sektörünün önde gelen kuruluşları tarafından tercih edilen güncel yazılım dilleri ile olağanüstü dijital ürünler geliştiriyoruz.
 • WEB TASARIMI
 • WEB UYGULAMALARI
 • MOBİL UYGULAMALAR
 • KIOSK UYGULAMALARI
 • İÇERİK YÖNETİM UYGULAMALARI
 • E-TİCARET UYGULAMALARI
 • E-TİCARET ÇÖZÜMLERİ
 • SUNUCU TARAFLI UYGULAMALAR
03

Kurumsal E-ticaret Çözümleri

Başka kuruluşlar tarafından da kullanılan hazır tasarımların sizi de yansıtacağını düşünüyorsanız maalesef yanılıyorsunuz. İşlevselliğin temelinde kullanılabilirliğin önemli olduğuna inanıyoruz. Projelerimizi en ince ayrıntısına kadar planlıyor, ziyaretçileri yakından inceliyor ve müşterilerimizin pazar payını arttıracak çözümler üretiyoruz. Ziyaretçi ve müşteri ilişkisini dengelemek ve bu ilişkiyi güçlendirmek bizim işimiz.

 • SUNUCU HİZMETLERİ
 • ALT YAPI HİZMETLERİ
 • E-TİCARET DANIŞMANLIĞI
 • E-TİCARET KURULUMU
 • E-TİCARET UYGULAMALARI
 • ANAHTAR TESLİM ÇÖZÜMLER
 • CONVERSİON ÇÖZÜMLERİ
 • SEO HİZMETLERİ
 • ONLINE MARKETING
ARAÇLARIMIZ

Dijital Ürünler Geliştiriyoruz

Yazılım geliştirmeyi kolaylaştırmak için bir dizi üst düzey donanım ve gelişmiş yazılım dilleri kullanıyoruz. Bunların arasında Amazon CloudFront, Babel, WebPack, Socket, SuperVisor, Oracle, SQL, Amazon Web Services, Dedicated Server ve daha fazlası bulunur.

01
Python

Python

Dijital dünyaya yön veren Uber, Netflix, Spotify, Google ve Instagram gibi platformlar tarafından da tercih edilen programlama dili.

02
Node.js

Node.js

Geliştiricilere sürdürülebilir, ölçeklenebilir ve gerçek zamanlıolay güdümlü uygulamalar geliştirme yetkisi veren framework.


03
vue.js

Vue.js

Kullanıcı arayüzleri geliştirmek için benzersiz, sürdürülebilir ve hafif bir framework.

04
React.js

React.js

Dinamik, sürdürülebilir ve son teknoloji uygulamalar için benzersiz bir kütüphane.

05
php

PHP

Sanal yöreler üzerinde geliştirme için tasarlanmış bir betik yazılım dilidir.

06
angular

Angular

Google tarafından geliştirilen bu framework, istemci tarafı uygulamalar oluşturmak için kullanılır.

07
JavaScript

JavaScript

Web tarayıcılarında kullanılmakta olan bir betik dilidir.

08
Redis

Redis

Key-value şeklinde tasarlanmış bir NoSQL veritabanıdır. Veriyi bellekte tuttuğu için çok hızlı okuma ve yazma yapar.

09
laravel

Laravel

Laravel en küçük uygulamadan oldukça geniş projelere kadar yazılım yapabileceğiniz MVC yapısına sahip açık kaynak kodlu PHP frameworküdür.

10
WebGL

WebGL™

Etkileşimli 2D ve 3D grafiklerini uyumlu tarayıcılarda görüntüleyen OpenGL ES temelli bir JavaScript API'sidir.

Benzersiz E-ticaret
E-TİCARET ÇÖZÜMLERİ

Benzersiz Bir E-ticaret Deneyimine Hazır Mısınız?

İşinizi kendi E-ticaret sitenize taşıyarak büyüyen online pazarda satış ve rekabet gücünüzü artırın. Zarif, benzersiz, yüksek dönüşüm oranına sahip ve güvenli E-ticaret sitesi sahip olmanın en kolay yolu.

Hemen Keşfetmeye Başla
MÜŞTERİLERİMİZDEN BAZILARI

Bizi Tercih Edenler

Projelerimizi en ince ayrıntısına kadar planlıyor ve müşterilerimizin pazar payını artıracak stratejiler geliştiriyoruz. Ziyaretçi ve müşteri ilişkisini dengelemek ve bu ilişkiyi güçlendirmek bizim işimiz.

"İyi tasarım dürüst, dayanıklı, kullanışlı, estetik ve yenilikçidir."

Dieter Rams

BİZE ULAŞMAK ÇOK KOLAY

Bir Projeniz Mi Var?

Bizimle çalışmak mı istiyorsunuz? Belki sadece "Selam, naber?" deyip bir kaç satır yazmak istiyorsunuz? Belki de soru sormak ya da proje teklifinde bulunmak istiyorsunuz?

Anlatmaya Başla