2004'TEN BERİ

Teknolojiye
Hayat Veren Tasarımlar

18 yılı aşkın süredir tasarım ve yazılım alanında birçok projede yer aldık. Bu süre zarfında sadece günümüzün önde gelen tasarım trendlerini sunmakla kalmıyor, aynı zamanda bu trendleri yazılımla dengeleyerek dijital ürünlere hayat veriyoruz.

Tasarımı, sadece estetik bir unsura indirgemek yerine, karşılaştığınız problemlerin çözümünde bir araç olarak kullanıyoruz. Tasarımın teknolojiye hayat vererek oluşturduğu dijital ürünler, vizyonumuzun somut bir yansımasıdır. Çarpıcı tasarımlar oluştururken duygusal ve psikolojik bir perspektiften yaklaşıyor, bu sayede yaratıcı ve etkili çözümler geliştiriyoruz.

KAYDIR

01

Kullanıcı Arayüzü Tasarımı

De•sign [dı'zaın]= Bizim için tasarım, bir problem çözme yöntemidir ve geniş bir kapsama sahiptir. Ahşap, çelik, kullanıcı arayüzü (UI), broşür veya bir cihaz, tüm bu unsurların tasarımı, çeşitli değişkenlere göre şekillenen deneyimleri sunar. Tasarım, bilgi ve tecrübeye dayanarak, işlevsel, duygusal ve psikolojik yollarla görsel ya da fiziksel sorunları çözme kapasitesine sahiptir. Bu süreçte tasarım inceler, anlar ve geliştirir. Kısacası, tasarım kaos içinde düzen yaratır.

 • KULLANICI ARAYÜZÜ TASARIMI (UI)
 • KULLANICI DENEYİMİ TASARIMI (UX)
 • MÜŞTERİ DENEYİMİ TASARIMI (CX)
 • MÜŞTERİ DENEYİMİ OPTİMİZASYONU
 • ETKİLEŞİM TASARIMI (IxD)
 • GÖRSEL TASARIM
 • DİJİTAL ÜRÜN TASARIMI
 • 3D TASARIM
02

Yazılım ve Uygulama Geliştirme

Her sektör ve platformda insanlarla etkileşim kurabilen dijital deneyimlerin sadece tasarım ile mümkün olmadığını biliyoruz. Bu nedenle, günümüzün internet standartlarını belirleyen ve bilişim sektörünün önde gelen kuruluşları tarafından tercih edilen güncel yazılım dillerini kullanarak, olağanüstü dijital ürünler geliştiriyoruz.
 • WEB SİTESİ TASARIMI
 • WEB UYGULAMALARI
 • MOBİL UYGULAMALAR
 • KIOSK UYGULAMALARI
 • İÇERİK YÖNETİM UYGULAMALARI
 • E-TİCARET UYGULAMALARI
 • E-İHRACAT UYGULAMALARI
 • SUNUCU TARAFLI UYGULAMALAR
03

Kurumsal E-ticaret Çözümleri

Eğer başka kuruluşlar tarafından kullanılan hazır tasarımların sizi yansıtacağını düşünüyorsanız, maalesef yanılıyorsunuz. Biz, işlevselliğin temelinde kullanılabilirliğin hayati önem taşıdığına inanıyoruz. Projelerimizi en ince ayrıntısına kadar planlayarak, ziyaretçileri dikkatlice inceliyor ve müşterilerimizin pazar payını artıracak çözümler geliştiriyoruz. Ziyaretçi ve müşteri ilişkisini dengelemek ve bu ilişkiyi güçlendirmek bizim öncelikli görevimiz.

 • E-TİCARET DANIŞMANLIĞI
 • E-TİCARET KURULUMU
 • E-TİCARET UYGULAMALARI
 • E-İHRACAT UYGULAMALARI
 • ANAHTAR TESLİM ÇÖZÜMLER
 • CONVERSION ÇÖZÜMLERİ
 • ONLINE MARKETING
 • DATA ENGINEERING
NASIL YAPARIZ?

OYUNU KURALLARINA GÖRE OYNARIZ

Dijital ürün geliştirme dünyasında, başarının anahtarı yenilikçi düşünce, stratejik uygulama ve vizyonları gerçeğe dönüştürme yeteneğinde yatar. Bu prensipleri benimsemek, yeni fırsatların kilidini açabilir ve başarılı dijital ürün geliştirme için kapıları aralayabilir.

meet 6noran
01 TANIŞMA

Önce Bir Tanışıyoruz

Karşılaştığınız zorlukları anlamak, sektörünüzü kavramak, rakiplerinizi tanımak ve viziyonunuzu solumak bizim için büyük önem taşır. Bu bilgiler, sizin için uygun ve etkili bir yol haritası oluşturmanın temelidir.

research 6noran
02 ARAŞTIRMA

İşinizi Anlamayla Başlıyoruz

Noktaları birleştirmek, problemleri çözmek, belirsizlikleri aydınlatmak... Geleneksel bakış açısı yerine evrensel çözüm yollarına odaklanarak işletmenizin mevcut durumunu inceliyor, sektörünüzü derinlemesine araştırıyor, rakiplerinizi analiz ediyor, ürünlerinizi kavrayıp vizyonunuza sadık kalıyoruz. İşletmenizin derinlemesine anlaşılması, hedeflerinize uygun bir Eylem Planı oluşturmamızı sağlar.

meet 6noran
03 TASARIM

Sezgisel Tasarım

Markalaşma, ürün tasarımı ve geliştirme alanındaki yaratıcı yeteneklerimiz, Stratejik Planın sorunsuz işleyişinin temelini oluşturuyor. Her projede hazır çözümler yerine yeni keşiflere yelken açıyoruz. Renklerin algılanmasından, içeriğin konumlandırılmasına, içeriğin okunabilirliğinden görsellerin algılanma biçimine kadar özen gösteriyoruz. İnsan odaklı ve psikoloji ağırlıklı arayüzler geliştirmekle kalmıyor, aynı zamanda kullanılabilirliği doğrulayan tasarımlara odaklanıyoruz.

research 6noran
04 TESLİMAT

Sizi Yalnız Bırakmıyoruz

Projenizin tasarım aşamasında, yaşam döngüsünün her kritik noktasında size destek olmak istiyoruz. Projenizin başarılı bir şekilde hayata geçirebilmenizi sağlamak bizim için hayati önem taşıyor. Özel bir destek ekibi, proje sürecinizde tavsiyelerde bulunacak ve yapılan küçük ayarlamalara hemen hazır olacak. İnternetin derinliklerinde kaybolmayacaksınız. Projenin tamamlanmasının ardından performansını izleyecek, sonuçları gözden geçirecek ve iyileştirme için uygulanabilir içgörüler sağlayacağız. İşbirliğimizde size değer veren bir ekibiz ve ürününüzün başarısına katkı sağlamayı hedefliyoruz

motivation
MOTIVASYON

Sizin başarınızla motive oluyor ve bunun için gerekli adımları atıyoruz. Şeffaf, dinamik ve esnek bir çalışma prensibi ile çalışıyoruz.

sustainability
SÜRDÜREBİLİRLİK

Dünya standartlarında üstün kalitede oluşturulmuş temel UI/UX prensiplerine dayanan tasarımlardan, yüksek performans odaklı geliştirilen yazılımlara kadar, dijital ürününüzü sürdürülebilir ve etkileyici kılmak için buradayız.

loyality
GÜVENİLİR

Sözleşmeye bağlı, açık iletişim ve şeffaf uygulama sayesinde size öngörülebilir bir ürün geliştirme süreci sağlıyoruz. Projeniz için belirlenen bütçeye sadık kalıyor ve sürpriz artışlarla sizi yormuyoruz.


"Her tasarımın amacı bir çözüm olmalıdır, sadece bir nesne değil."

Elon Musk

ARAÇLARIMIZ

Dijital Ürünler Geliştiriyoruz

Yazılım geliştirmeyi kolaylaştırmak için bir dizi üst düzey donanım ve gelişmiş yazılım dilleri kullanıyoruz. Bunların arasında Amazon CloudFront, Babel, WebPack, Socket, SuperVisor, Oracle, SQL, Amazon Web Services, Dedicated Server ve daha fazlası bulunur.

01
Python

Python

Dijital dünyaya yön veren Uber, Netflix, Spotify, Google ve Instagram gibi platformlar tarafından da tercih edilen programlama dili.

02
Node.js

Node.js

Geliştiricilere sürdürülebilir, ölçeklenebilir ve gerçek zamanlıolay güdümlü uygulamalar geliştirme yetkisi veren framework.


03
vue.js

Vue.js

Kullanıcı arayüzleri geliştirmek için benzersiz, sürdürülebilir ve hafif bir framework.

04
React.js

React.js

Dinamik, sürdürülebilir ve son teknoloji uygulamalar için benzersiz bir kütüphane.

05
php

PHP

Sanal yöreler üzerinde geliştirme için tasarlanmış bir betik yazılım dilidir.

06
angular

Angular

Google tarafından geliştirilen bu framework, istemci tarafı uygulamalar oluşturmak için kullanılır.

07
JavaScript

JavaScript

Etkileşimli web uygulamaları ve dinamik içerik için web tarayıcılarında kullanılan bir kodlama dili.

08
Redis

Redis

Key-value şeklinde tasarlanmış bir NoSQL veritabanıdır. Veriyi bellekte tuttuğu için çok hızlı okuma ve yazma yapar.

09
laravel

Laravel

Model-View-Controller (MVC) mimarisiyle tanınan açık kaynaklı bir PHP çerçevesi. Çok yönlülük sunarak küçük ölçekli projelerden büyük ve karmaşık sistemlere kadar çeşitli uygulamaların geliştirilmesine uygun olmasını sağlar.

10
WebGL™

WebGL™

OpenGL ES üzerine kurulu bir JavaScript Uygulama Programlama Arayüzü (API). Web tabanlı görsel deneyimler için güçlü bir araç sağlayarak, web tarayıcılarının etkileşimli 2D ve 3D grafikler oluşturmasını sağlar.

11
php

Three.js

Web tarayıcılarında dinamik 3D grafiklerin oluşturulması ve sunulması için kullanılan gelişmiş bir Uygulama Programlama Arayüzü (API). Yetenekleri, ilgi çekici ve sürükleyici web tabanlı 3D görselleştirmelerin geliştirilmesine olanak tanır.

12
Framer

Framer

Etkileşimli prototipler ve animasyonlar tasarlamak için kullanılan güçlü bir prototip oluşturma aracı. Framer, tasarımcıların ve geliştiricilerin kolaylıkla yüksek kaliteli prototipler oluşturmasına olanak tanıyan çok çeşitli özellikler ve yetenekler sunar.

13
Figma

Figma

Ekiplerin tasarımları gerçek zamanlı olarak oluşturmasına, paylaşmasına ve yinelemesine olanak tanıyan, işbirliğine dayalı bir arayüz tasarımı aracı. Figma'nın sezgisel arayüzü ve sağlam özellikleri, onu UI/UX tasarımcıları ve web ve mobil projeler üzerinde çalışan ekipler için popüler bir seçim haline getiriyor.

13
php

Sketch

Sadeliği ve güçlü özellikleriyle bilinen, macOS için özel olarak tasarlanmış vektör tabanlı bir tasarım aracı. Sketch, tasarımcılar tarafından web ve mobil uygulamalar için kullanıcı arayüzleri, simgeler ve illüstrasyonlar oluşturmak amacıyla yaygın olarak kullanılır. Kapsamlı eklenti ekosistemi ve sezgisel arayüzü, onu tasarım profesyonellerinin favorisi haline getiriyor.

14
Adobe XD

AdobeXD

Adobe tarafından geliştirilen, özellikle UX/UI tasarımcıları için hazırlanmış güçlü bir tasarım ve prototip oluşturma aracı. Adobe XD, tasarımcıların web ve mobil uygulamalar için etkileşimli prototipler, tel çerçeveler ve kullanıcı arayüzleri oluşturmasına olanak tanır.

Benzersiz E-ticaret
E-TİCARET ÇÖZÜMLERİ

Benzersiz Bir E-ticaret Deneyimine Hazır Mısınız?

İşinizi kendi E-ticaret sitenize taşıyarak büyüyen online pazarda satış ve rekabet gücünüzü artırın. Zarif, benzersiz, yüksek dönüşüm oranına sahip ve güvenli E-ticaret sitesi sahip olmanın en kolay yolu.

Şimdi Keşfetmeye Başlayın

"Ürünlerde tasarımın amacı, kullanıcının deneyimini ve hayatını daha iyi hale getirmektir."

Daniel Ek

SIKÇA SORULAN SORULAR

Merak Ettikleriniz

İş ortaklarımız genellikle KOBİ'ler, büyük ölçekli şirketler ve finansal desteği olan girişimlerden oluşuyor. Ancak, bizim için asıl belirleyici faktör, bir işletmenin büyüklüğü veya faaliyet gösterdiği alan değil, müşterimizin projeye olan tutkusu, vizyonu ve bizim bu projeye olan inancımız. İnovasyon, parlak fikirler ve bunları bir araya getirme yeteneği olan tutkulu bir ekip olarak, iş ortaklarımızla birlikte sıra dışı sonuçlar elde etmek için çalışıyoruz.

6noran olarak, müşterilerimizle güçlü bir ilişki kurmayı ve ihtiyaçlarını derinden anlamayı hedefliyoruz. Müşterimizin başarısı bizim en büyük motivasyon kaynağımızdır. Günü kurtaran çözümler yerine, sürdürülebilir çözümler geliştirmeye odaklanıyoruz. Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve derin bilgi birikimimizle, her projeyi, müşterimizin sektörüne, hedeflerine ve potansiyel müşteri ihtiyaçlarına uygun, etkileyici sonuçlar sunan bir çözüm bulma fırsatı olarak görüyoruz. Müşterimizin tutkusunu ve vizyonunu önemsiyor ve yalnızca inandığımız projeler üzerinde çalışıyoruz.

Elbette bir projeyi hayata geçirmek için ilk adım, bizimle buraya tıklayarak iletişime geçmektir. Bu, sizinle tanışmak ve projenizin kapsamlarını yazmanız için ideal bir fırsat olmakla birlikte, projenizi netleştirmek ve sizin için en uygun hizmetleri belirlememizdeki en iyi yol olur.

Vakit kaybetmeden size tahmini maliyet ve proje sürecini sunarız. Tüm detayların netleşmesi ve aynı frekansı yakalamamızın ardından projeyi hayata geçirmek için gerekli şarları bir sözleşme ile taçlandırırız.

Bu aşamaya gelmişsek, projenizin başarıya doğru emin adımlarla ilerlediğini söyleyebiliriz.

Projenizin tamamlanması, bizimle geçirdiğiniz yolculuğun sonu değil, tam aksine her son bir başlangıçtır. 6noran ekibi olarak, derin bilgi ve tecrübelerimizi müşterilerimizle paylaşıyor, tüm enerjilerini işlerine yoğunlaştırabilmeleri için iş yükünü hafifletmeyi amaçlıyoruz. Projenin yaşam döngüsü boyunca katkıda bulunarak, müşterimizi başarıya ulaştırmayı hedefliyoruz.

GÜZEL BİR PROJENİN İLK ADIMLARI OLABİLİR

Projeniz Hakkında Konuşalım!

Bizimle çalışmak mı istiyorsunuz? Belki sadece "Selam, naber?" deyip bir kaç satır yazmak istiyorsunuz? Belki de soru sormak ya da proje teklifinde bulunmak istiyorsunuz?

Anlatmaya Başlayın