ÖNE ÇIKAN PROJE

Anova Güvenlik
Web Sitesi Tasarımı ve E-Ticaret Yazılım Geliştirme

Güvenlik ve Akıllı Bina sektöründe faaliyet gösteren Anova Güvenlik ve Bina Teknolojileri A.Ş. için benzersiz mobil destekli bir E-ticaret sitesi hazırlandı.

KAYDIR

ANOVA GÜVENLİK

Eviniz Anova İle Güvende

20 yılı aşkın güvenlik ve akılı bina sektöründe faaliyet gösteren Anova Güvenlik ve Bina Teknolojileri A.Ş. (eski adı Salt Güvenlik) için kurumsal kimliğine yakışan mobil destekli E-ticaret sitesi geliştirdik. Sektöründe son kullanıcıya hitap eden pazar payını artıracak ve kullanıcı odaklı, modern ve benzersiz bir arayüz hazırladık. Artan mobil kullanıcıları göz önünde bulundurarak E-ticaret deneyimini mobil cihazlara uyarladık.

Sayfayı Ziyaret Edin Tüm Projelere Geri Dön

01

Söz Konusu Güvenlik

Yaşam alanınızı daha güvenli ve kullanışlı hale getirmenin en kolay yolu Anova Güvenliğin sunduğu ürün ve hizmetlerden geçer. Son kullanıcıya sunulan ürün ve hizmetleri en iyi şekilde tek çatı altında topladık. Anova Güvenliğin sunduğu ürün ve hizmetleri aryıca ihraç ettiği için ingilizce desteği sağlayarak yurt dışı satışlarında güncel dolar kuru ile artışlarını arttırdık. 6nStore alt yapısı sayesinde kullanıcıya kişiselleştirilmiş alışveriş deneyimi ile ihtiyaç duyduğu ürünlere kolay ve güvenli bir şekilde erişimini sağladık.

  • KULLANICI ARAYÜZÜ TASARIMI (UI)
  • KULLANICI DENEYİMİ TASARIMI (UX)
  • E-TİCARET ÇÖZÜMLERİ
  • GÖRSEL TASARIM
02

Global Ziyaretçi

Sadece kullanıcı dostu bir arayüz oluşturmakla kalmayarak yerli ve yabancı uyruklu ziyaretçilerin etkileşim içerisine girebileceği bir çok özellik geliştirdik.

Mobil platformlar için geliştirdiğimiz responsive alt yapısının yanısıra Anova Güvenlik ve Bina Teknolojileri A.Ş. yönetim paneli ile site yönetimini daha verimli ve kolay hale getirdik. 6nStore esnek alt yapısı sayesinde müşterilerimizin E-ticaret platformlarına sürekli yeni özellikler ekleyerek ziyaretçilerine karlı ve benzersiz bir alışveriş imkanı sağlıyoruz.

Anova Güvenlik - Salt Güvenlik Theme
Anova Güvenlik Mobile Responsive
Anoga Güvenlik Logo
Anova Güvenlik Landing Page
Benzersiz E-ticaret
E-TİCARET ÇÖZÜMLERİ

Benzersiz Bir E-ticaret Deneyimine Hazır Mısınız?

İşinizi kendi E-ticaret sitenize taşıyarak büyüyen online pazarda satış ve rekabet gücünüzü artırın. Zarif, benzersiz, yüksek dönüşüm oranına sahip ve güvenli E-ticaret sitesi sahip olmanın en kolay yolu.

Hemen Keşfet

"Basitleştirin. İyi bir tasarımın gücü basitliğindedir."

Barbara Kuhr

BİZE ULAŞMAK ÇOK KOLAY

Bir Projeniz Mi Var?

Bizimle çalışmak mı istiyorsunuz? Belki sadece "Selam, naber?" deyip bir kaç satır yazmak istiyorsunuz? Belki de soru sormak ya da proje teklifinde bulunmak istiyorsunuz?

Anlatmaya Başla