ÖNE ÇIKAN PROJE

AraçTakipCell
Yazılım Geliştirme ve Web Sitesi Tasarımı

Dolmabahçe Telekominikasyon Hizmetleri A.Ş. için online araç takip yazılımı ve AraçTakipCell web sayfasını Almanya ekibimizle birlikte hazırladık.

KAYDIR

ARAÇ TAKİP CELL

Gözünüz Arkada Kalmaz

Masaüstü ve mobil kullanıcı alışkanlıklarını ölçümleyerek Dolmabahçe Telekominikasyon Hizmetleri A.Ş. için hazırladığımız Araç Takip yazılımını ve web sayfasını 6noran Almanya Ekibi ile hayata geçirdik.

Sayfayı Ziyaret Edin Tüm Projelere Geri Dön

01

Her Yerden Takip

Kullanıcı ve yazılım arasındaki etkileşimi artıracak nitelikteki arayüz tasarımının yanı sıra güçlü ve güvenli bir alt yapı geliştirerek farklı cihazlarda kullanıcıların araç ve/veya filolarını takip etmelerini kolaylaştırdık.

Tasarımın yanı sıra kullanılabilirliğin önemini biliyoruz. Hazırladığımız her projede olduğu gibi kullanılabilirliği ön planda tutarak almanya ekibimizle birlikte Dolmabahçe Telekominikasyon Hizmetleri A.Ş.'nin Araç Takip Cell markasını yansıtacak olan web sayfasını da biz hazırladık.

  • KULLANICI ARAYÜZÜ TASARIMI (UI)
  • KULLANICI DENEYİMİ TASARIMI (UX)
  • YAZILIM GELİŞTİRME
  • SUNUCU TARAFLI UYGULAMALAR
  • YÖNETİM PANELİ GELİŞTİRME
  • GÖRSEL TASARIM
  • KURUMSAL KİMLİK
02

Uydu İle Etkileşim

Geliştirdiğimiz web tabanlı yazılım, küresel yer belirleme sistemi olarak bilinen 24 adet GPS uydusundan en az 3 tanesine otomatik bağlantı kurarak araç bilgilerini (konum, koordinat, yükseklik, hız, sıcaklık, yer, yön, yakıt durumu vb.) gerçek zamanlı ve şifrelenmiş olarak merkez sunuculara iletir. İletilen şifreli bilgiler AraçTakipCell veri tabanına kayıpsız olarak işlenir. Araç 7/24 gerçek zamanlı konum, kordinat, hız vb. bilgileri raporlar. Servisler aracılığıyla araç içerisine (gizli/güvenli yere) yerleştirilen çip sayesinde araç hız limit kontrolünden araç uzaktan tek tuş ile durdurma imkanı sağlandı.

Geliştirilen akıllı yetkilendirme ve takip sistemi sayesinde bireysel araç takibinden filo yönetimine, rent a car'dan toplu taşıma yönetimine kadar tek bir çatı altında toplanmıştır. Yazılım web tabanlı olması, kurulum ve ayar gerektirmemesi AraçTakipCell için büyük avantaj sağlamaktadır.

AraçTakipCell Theme
AraçTakipCell Logo
AraçTakipCell Theme
AraçTakipCell GPS Geliştirme
AraçTakipCell UX
AraçTakipCell Landing Page
AraçTakipCell Sunum
AraçTakipCell Harita
AraçTakipCell Web Tabanlı Yazılım
AraçTakipCell Web Tabanlı Yazılım

"İyi tasarımla büyük tasarım arasındaki fark zekadır."

Tibor Kalman

BİZE ULAŞMAK ÇOK KOLAY

Bir Projeniz Mi Var?

Bizimle çalışmak mı istiyorsunuz? Belki sadece "Selam, naber?" deyip bir kaç satır yazmak istiyorsunuz? Belki de soru sormak ya da proje teklifinde bulunmak istiyorsunuz?

Anlatmaya Başla