ÖNE ÇIKAN PROJE

Tuğrul Kuyumculuk
Web Sitesi Tasarımı ve E-Ticaret Yazılım Geliştirme

İç Anadolu'da kendi imalathanesi ile üretim yapan Tuğrul Kuyumculuk Eğitim Hiz. Tic. San. Ltd. Şti. için muhteşem bir e-ticaret sitesi hazırladık.

KAYDIR

TUĞRUL KUYUMCULUK

Zarif ve Modern E-ticaret Sitesi

Kuyumculuk sektöründe faaliyet gösteren ve müşteri taleplerini TSE belgeli imalathaneleri ile karşılayan Tuğrul Kuyumculuk Eğitim Hiz. Tic. San. Ltd. Şti. için ziyaretçilerine benzersiz alışveriş deneyimi yaşatacak odern bir e-ticaret sitesi hazırladık.

Sayfayı Ziyaret Edin Tüm Projelere Geri Dön

01

Kişiselleştirilmiş Alışveriş

Tuğrul Kuyumculuğa uzun yıllar danışmanlık hizmeti verdiğimiz için, ne istediklerini ve neye ihtiyaç duyduklarını çok iyi biliyoruz. Bunun üzerine hazırladığımız e-ticaret sitesinde sadeliği ve kullanılabilirliği ön planda tutarak ziyaretçilerine kişiselleştirilmiş alışveriş deneyimi hazırladık. Tasarımın özü olarak nitelendirdiğimiz kullanıcı deneyimi konusunda tecrübe sahibi olan ekibimiz, müşterimiz Tuğrul Kuyumculuk ile dirsek teması halinde çalışarak sektörde öncü olacağına inandığımız bir projeye imza attık.

Bireylerin telefonları ile daha fazla etkileşime girmeye başlamış olması ve mobil e-ticaretin küresel pazardaki önlenemez yükselişi göz önünde bulundurularak etugrul.com'u mobil uyumlu hale getirdik. Sayısız ürün seçeneği bulunan site için, akıllı arama, ürün karşılaştırma, favorilere ekleme ve tek-tık ile satın al özelliği, akıllı telefonlar veya tabletlerde kolayca alışverişi tamamlamanıza olanak sağlıyor.

  • KULLANICI ARAYÜZÜ TASARIMI (UI)
  • KULLANICI DENEYİMİ TASARIMI (UX)
  • E-TİCARET ÇÖZÜMLERİ
  • E-TİCARET DANIŞMANLIĞI
  • SUNUCU TARAFLI UYGULAMALAR
  • E-FATURA ÇÖZÜMLERİ
  • ENTEGRASYON YAZILIMI GELİŞTİRME
  • GÖRSEL TASARIM
  • SEO HİZMETLERİ
  • ONLINE MARKETING
02

İşe Yarar Çözümler

Hazırlanan sistem altın fiyatlarını (HAS Altın) otomatik olarak güncelleyip bütün ürünlere anında uygulayarak, panel kullanıcısına büyük kolaylık sağlıyor. Bunun yanı sıra kişiselleştirilmiş e-posta, ürün karşılaştırma listeleri, ziyaretçi/müşteri bütçesine göre ürün listeleme, ziyaretçi/müşteri bütçesine göre fiyat hesaplama, yüksek performans, yüksek güvenlik, kolay alışveriş imkanı sağlayan alışveriş sepeti ve ürün gösterimi sayabileceğimiz özelliklerden (liste uzamasın diye) sadece bir kaçı. Bu ve daha fazlası muhteşem bir tasarımla harmanlanarak sunulmuştur.

Ayrıca özel olarak geliştirdiğimiz entegrasyon yazılımı sayesinde N11, GittiGidiyor, Trendyol, Hepsiburada ve PttAVM gibi pazar yerlerine güncel fiyatlı ürünlerinin satışı sağlanıyor. Bu yazılım e-fatura, müşteri takibi, rakip analizi, seo, stok, işçilik ve bir çok özellikle birlikte geliştirildi.

eTuğrul UX

eTuğrul Theme
Tuğrul Kuyumculuk Mobile Responsive
Tuğrul Kuyumculuk Mobile Responsive
Tuğrul Kuyumculuk Magazine
Tuğrul Kuyumculuk Kupa Tasarımı
Tuğrul Kuyumculuk Kutu Tasarımı
Tuğrul Kuyumculuk Shopping Bag
Tuğrul Kuyumculuk Kargo
Benzersiz E-ticaret
E-TİCARET ÇÖZÜMLERİ

Benzersiz Bir E-ticaret Deneyimine Hazır Mısınız?

İşinizi kendi E-ticaret sitenize taşıyarak büyüyen online pazarda satış ve rekabet gücünüzü artırın. Zarif, benzersiz, yüksek dönüşüm oranına sahip ve güvenli E-ticaret sitesi sahip olmanın en kolay yolu.

Hemen Keşfet
MÜŞTERİLERİMİZ

Hakkımızda Neler Söylemişler?

İyi tasarımın uzun ömürlü olduğu kaçınılmaz bir geçrek. Hızlı tüketen toplumlarda iyi tasarlanmış ürünler, sıradan ürünlerden dikkat çekici bir biçimde ayrılır.

"Zarafet göze batmak değil, akılda kalmaktır."

Giorgio Armani

BİZE ULAŞMAK ÇOK KOLAY

Bir Projeniz Mi Var?

Bizimle çalışmak mı istiyorsunuz? Belki sadece "Selam, naber?" deyip bir kaç satır yazmak istiyorsunuz? Belki de soru sormak ya da proje teklifinde bulunmak istiyorsunuz?

Anlatmaya Başla