ÖNE ÇIKAN PROJE

Kiridara Luang Prapang
Kullanıcı Arayüzü Tasarımı (UI)

SilverNeedle® Collection oteller zincirine dahil olan Kiridara Luang Prapang için Kullanıcı Deneyimi (UX) ve Kullanıcı Arayüzü (UI) hazırladık.

KAYDIR

KIRIDARA LUANG PRAPANG

UNESCO Dünya Mirasları

SilverNeedle® Collection oteller zincirinin bir parçası olan ve UNESCO Dünya Mirasları arasında bulunan bölgede faaliyet gösteren gözde otel Kiridara Luang Prapang için kullanıcı arayüzü hazırladık.

Projelere Geri Dön

01

Küresel Kullanıcı

Dönüşüm oranları ve kullanılabilirliği göz önünde bulundurarak bireysel ve aileye yönelik kampanyalar, oda rezervasyonu, kolay ödeme, bölgesel faaliyetler vb. özelliklerin kolayca kullanılabilmesini sağlayacak, kurumsal kimliği yansıtan kullanıcı odaklı arayüzü tasarımı hazırladık.

  • KULLANICI ARAYÜZÜ TASARIMI (UI)
  • KULLANICI DENEYİMİ TASARIMI (UX)
  • GÖRSEL TASARIM
02

Tasarım Evrenseldir

Farklı kültür ve diller olan küresel kullanıcıların web sayfasını daha etkin biçimde gezinebilmesi için gerekli olan tasarımsal çalışmaları uzun soluklu Kullanıcı Deneyimi (UX) ve İçerik Stratejisine bağlı olarak hazırladık. Ziyaretçiye benzersiz deneyim yaşatmak ve kullanım kolaylığı sağlamak bizim işimiz.

kiridara Theme
kiridara Logo
kiridara Mobile Responsive
kiridara Landing Page
kiridara harita tasarımı

"İyi tasarım yapma dürtüsü, tıpkı yaşamayı sürdürme dürtüsü gibi bir şeydir."

Harry Bertoia

BİZE ULAŞMAK ÇOK KOLAY

Projeniz Hakkında Konuşalım!

Bizimle çalışmak mı istiyorsunuz? Belki sadece "Selam, naber?" deyip bir kaç satır yazmak istiyorsunuz? Belki de soru sormak ya da proje teklifinde bulunmak istiyorsunuz?

Anlatmaya Başlayın