ÖNE ÇIKAN PROJE

Lucida Design
Web Sitesi Tasarımı ve E-Ticaret Yazılım Geliştirme

Takı ve mücevher dünyasının ışıltılı trendlerini erişilebilir kılmak için harika bir E-ticaret sitesi hazırladık.

KAYDIR

Lucida Design

Takı & Mücevher Dünyasına Hoş Geldiniz

2015 yılından bu yana takı ve mücevher trendlerini kadınlarla buluşturan Lucida Design markasına modern bir e-ticaret sitesi hazırladık. Latince "en parlak yıldız" anlamına gelen Lucida, modernden etniğe, trend tasarımlardan zamansız klasiklere uzanan yüzlerce çeşit modelleri tüm dünya kadınlarıyla buluşturuyor.

Sayfayı Ziyaret Edin Tüm Projelere Geri Dön

01

Sade Tasarım

Dünyaya açılan Lucida'yı tüm dünya kadınlarıyla buluşturmak için sade, modern, zarif ve zengin içeriği ile global bir kullanıcı deneyimi hazırladık. Yenilenmiş 6nStore alt yapısı sayesinde kullanıcıya kişiselleştirilmiş alışveriş deneyimi ile ihtiyaç duyduğu ürünlere kolay ve hızlı bir şekilde erişimini sağladık. Alışılmış online alışveriş deneyimi göz önünde bulundurarak kullanıcıların ürünlere hızlı erişimi göz önünde bulundurularak masaüstü ve mobil sürümlerini tasarladık.

  • KULLANICI ARAYÜZÜ TASARIMI (UI)
  • KULLANICI DENEYİMİ TASARIMI (UX)
  • E-TİCARET ÇÖZÜMLERİ
  • GÖRSEL TASARIM
  • SEO HİZMETLERİ
02

Mobil Başarı

Mobil kullanım koşul ve alışkanlıklarını göz önünde bulundurularak, keyifli alışveriş deneyimleri üzerinde düşünmeyi göz ardı etmedik. Mobil destekli tasarım, satış noktalarının coğrafi konumu, ürün listeleri, uyarlanmış menü ve filtreler, her arayüz elemanı, tarayıcıların ve mobil deneyiminin kısıtlamalarına göre tasarlanmış ve uyarlanmıştır. Dünya genelinde Mobil kullanım oranlarının artmaya devam ettiğini göz önünde bulundurarak tasarımı elde edilen A/B testleri ile iyileştirdik.

Lucida Design Theme
Lucida Design Mobile Responsive
Lucida Design Landing Page
Lucida Design Ürün Seçme
Lucida Design Ürün Arama
Lucida Design Alışveriş Sepeti
Lucida Design Ürün Seçme
Lucida Design Mobile Responsive
Lucida Design Shopping Bag
Lucida Design Mug Design
Benzersiz E-ticaret
E-TİCARET ÇÖZÜMLERİ

Benzersiz Bir E-ticaret Deneyimine Hazır Mısınız?

İşinizi kendi E-ticaret sitenize taşıyarak büyüyen online pazarda satış ve rekabet gücünüzü artırın. Zarif, benzersiz, yüksek dönüşüm oranına sahip ve güvenli E-ticaret sitesi sahip olmanın en kolay yolu.

Hemen Keşfet
MÜŞTERİLERİMİZ

Hakkımızda Neler Söylemişler?

İyi tasarımın uzun ömürlü olduğu kaçınılmaz bir geçrek. Hızlı tüketen toplumlarda iyi tasarlanmış ürünler, sıradan ürünlerden dikkat çekici bir biçimde ayrılır.

"Mükemmellik olağanüstü şeyler yapmakla değil, sıradan şeyleri olağanüstü iyi yapmakla elde edilir."

Angelique Arnauld

BİZE ULAŞMAK ÇOK KOLAY

Bir Projeniz Mi Var?

Bizimle çalışmak mı istiyorsunuz? Belki sadece "Selam, naber?" deyip bir kaç satır yazmak istiyorsunuz? Belki de soru sormak ya da proje teklifinde bulunmak istiyorsunuz?

Anlatmaya Başla