ÖNE ÇIKAN PROJE

Parasall
Yazılım Geliştirme ve Web Sitesi Tasarımı

Özel davetiye ile üyelik yapılan, Kripto ve Para Piyasalarına ait verileri tek çatı altında toplayan Parasall için muhteşem bir konsept hazırladık.

KAYDIR

PARASALL

Anlaşılır Veriler

Bir borsacı veya brocker olmanıza gerek yok. Parasall ile gerçek zamanlı parasal verileri dilediğiniz anda ve dilediğiniz yerden ulaşabilirsiniz. Davetiyeler sınırlıdır.

Tüm Projelere Geri Dön

01

Elinizin Altında

Kripto ve Para Piyasaları verilerini tek çatı altında toplayan Parasall, kişiselleştirilmiş veriler ile kullanıcısına benzersiz bir deneyim yaşatacağına inandığımız özel davetiye ile çalışan konsept tasarımıdır. Güncel borsa verileriden altın fiyatlarına kadar bütün para piyasalarını kapsayan Parasall ayrıca Bitcoin (BTC), Ethereum ve Litecoin (LTC) gibi kripto para birimlerininde anlık alış/satışlarını görüntüleyebilmektedir.

  • KULLANICI ARAYÜZÜ TASARIMI (UI)
  • KULLANICI DENEYİMİ TASARIMI (UX)
  • YAZILIM GELİŞTİRME
02

Her Yerde

İşinizi yönetmek için ihtiyacınız olan parasal veriler her an elinizin altında.

Hiç bir kurulum ve ayar gerektirmeden, parasal verilerinize mobil ve masaüstü platformlardan eksiksiz ve kolay ulaşılabilmesi için özel yazılım geliştirilmiştir.

Parasall Theme
Parasall Mobile Responsive
Parasall Logo
Parasall Kişiselleştir
Parasall Landing Page
Parasall ads

"Yaratıcılık, lider olmak ve takip eden olmak arasındaki farkta gizlidir."

Steve Jobs

BİZE ULAŞMAK ÇOK KOLAY

Bir Projeniz Mi Var?

Bizimle çalışmak mı istiyorsunuz? Belki sadece "Selam, naber?" deyip bir kaç satır yazmak istiyorsunuz? Belki de soru sormak ya da proje teklifinde bulunmak istiyorsunuz?

Anlatmaya Başla