ÖNE ÇIKAN PROJE

Pratik Ajans
Web Sitesi Tasarımı

Türkiye'nin en prestijli Reklam ve Prodüksiyon Ajansı olan PratikA için kurumsal kimliklerine yakışır yeni web sayfası hazırlandı.

KAYDIR

PRATİK AJANS

Tecrübe İle Dokunuş

22 yılı aşkın tecrübesi ve profesyonel kadrosu ile dünya genelinde faaliyet gösteren reklam ajansları ve yapım şirketlerine çözüm ortaklığı sunan PratikA Reklam ve Prodüksiyon Ajansı için kurumsal kimliklerini en iyi şekilde yansıtacak yeni web sayfası için Kullanıcı Deneyimi (UX) ve Kullanıcı Arayüzü (UI) hazırladık.

Sayfayı Ziyaret Edin Tüm Projelere Geri Dön

01

Evrimleşen Kullanıcı

Kullanıcı deneyimi ve kullanılabilirliği göz önünde bulundurarak bireysel, kurumsal ve reklam ajanslarına seslendirme, iş takip süreçleri, ses sanatçısı seçimi, özel gün spotları vb. özelliklerin kolayca kullanabilmelerini sağlayacak, kullanıcı odaklı modern ve benzersiz bir arayüzü tasarımı hazırladık.

  • KULLANICI ARAYÜZÜ TASARIMI (UI)
  • KULLANICI DENEYİMİ TASARIMI (UX)
  • YÖNETİM PANELİ GELİŞTİRME
02

Tasarım Evrenseldir

Sadece kullanıcı dostu bir arayüz oluşturmakla kalmayarak kullanıcının daha etkili kullanabileceği ve etkileşim içerisine girebileceği bir alt yapı geliştirdik.Mobil platformlar için geliştirdiğimiz responsive alt yapının yanısıra PratikA yönetim paneli ile iş akış deneyimi daha verimli hale getirdik.

pratikajans Theme
pratikajans Logo
pratikajans Mobile Responsive
pratikajans Landing Page
pratikajans Kupa Tasarımı
pratikajans zarf Tasarımı
pratikajans Logo
MÜŞTERİLERİMİZ

Hakkımızda Neler Söylemişler?

İyi tasarımın uzun ömürlü olduğu kaçınılmaz bir geçrek. Hızlı tüketen toplumlarda iyi tasarlanmış ürünler, sıradan ürünlerden dikkat çekici bir biçimde ayrılır.

"Mükemmellik olağanüstü şeyler yapmakla değil, sıradan şeyleri olağanüstü iyi yapmakla elde edilir."

Angelique Arnauld

BİZE ULAŞMAK ÇOK KOLAY

Bir Projeniz Mi Var?

Bizimle çalışmak mı istiyorsunuz? Belki sadece "Selam, naber?" deyip bir kaç satır yazmak istiyorsunuz? Belki de soru sormak ya da proje teklifinde bulunmak istiyorsunuz?

Anlatmaya Başla