ÖNE ÇIKAN PROJE

Senkron®
Web Sitesi Tasarımı

Referansları arasında Akbank, Finansbank, Garanti Bankası ve Yapıkredi bankaları bulunan Senkron Güvenlik ve İletişim Sistemleri A.Ş. için benzersiz bir web sayfası hazırladık.

KAYDIR

SENKRON GÜVENLİK

Alışılmışın Dışında

22 yılı aşkın tecrübesi ile İstanbul Borsasında değer kazanan ve Türkiye finans ve bankacılık sektörünün önde gelen bankalarına elektronik güvenlik sistemleri çözümleri sunan Senkron Güvenlik ve İletişim Sistemleri A.Ş. için kurumsal kimliğine yakışır bir web sitesi hazırladık.

Sayfayı Ziyaret Edin Tüm Projelere Geri Dön

01

Kullanıcı Dostu

Kullanıcı deneyimi ve kullanılabilirliği bulunduğu sektöre bağlı olarak geliştirerek kullanıcı odaklı modern ve benzersiz bir arayüzü tasarımı hazırladık. Sadece kullanıcı dostu bir arayüz oluşturmakla kalmayarak kullanıcının daha etkili kullanabileceği ve etkileşim içerisine girebileceği bir alt yapı geliştirdik.

  • KULLANICI ARAYÜZÜ TASARIMI (UI)
  • KULLANICI DENEYİMİ TASARIMI (UX)
  • YÖNETİM PANELİ GELİŞTİRME
  • HACKER GUARD
  • DANIŞMANLIK
02

Yönetim Paneli

Mobil platformlar için geliştirdiğimiz responsive alt yapısının yanısıra Senkron Güvenlik ve İletişim Sistemleri A.Ş. yönetim paneli ile site yönetimini daha verimli ve kolay hale getirdik.

Borsada yer alan bir kuruluşun yatırımcı ilişkileri göz önünde bulundurularak geliştirilen yönetim paneli sayesinde site içerisinde her şeye müdehale etme, personel yetkilendirme, içerik güncelleme ve borsa verileri mümkün olan en kolay şekilde güncelleme imkanı sağlandı.

Senkron Güvenlik Theme
Senkron Mobile Responsive
Senkron Logo
Senkron Custom Iconography
Senkron Interactions
Senkron Landing Page

"Yaratıcılık, lider olmak ve takip eden olmak arasındaki farkta gizlidir."

Steve Jobs

BİZE ULAŞMAK ÇOK KOLAY

Bir Projeniz Mi Var?

Bizimle çalışmak mı istiyorsunuz? Belki sadece "Selam, naber?" deyip bir kaç satır yazmak istiyorsunuz? Belki de soru sormak ya da proje teklifinde bulunmak istiyorsunuz?

Anlatmaya Başla