ÖNE ÇIKAN PROJE

SigortaCell
Yazılım Geliştirme ve Web Sitesi Tasarımı

Türkiye'nin online sigorta arama hizmetlerine yeni bir soluk getirecek olan Sigortacell Sigorta Brokerliği A.Ş. için yeni nesil yazılım geliştirmeye başladık.

KAYDIR

SİGORTACELL

Sigortadan Fazlası

Müşterilerine saniyeler içerisinde en uygun sigortayı satın almalarını sağlayacak olan Sigortacell Sigorta Brokerliği A.Ş. için kurumsal kimliğini yansıtan kullanıcı dostu, modern ve benzersiz bir web sitesi hazırladık. Çok Yakında Hizmetinizde...

Tüm Projelere Geri Dön

01

En Pratik Sigorta

Geliştirdiğimiz yazılım sayesinde kullanıcı sadece saniyeler içerisinde ihtiyaç duyduğu sigortayı dilediği ödeme şekli ile güvenli bir şekilde satın alması sağlanacak. 54 sigorta şirketi içerisinde kendine uygun olanı mümkün olan en pratik ve kolay şekilde seçmesi mümkün olacak. Kullanıcı dilediği yerde dilediği zaman sigorta sahip olabilmesi için kullanıcı dostu responsive arayüz hazırladık.

  • KULLANICI ARAYÜZÜ TASARIMI (UI)
  • KULLANICI DENEYİMİ TASARIMI (UX)
  • YAZILIM GELİŞTİRME
  • SUNUCU TARAFLI UYGULAMALAR
  • YÖNETİM PANELİ GELİŞTİRME
  • GÖRSEL TASARIM
  • KURUMSAL KİMLİK
02

Kurumsal Kimlik

SigortaCell'in markasını en iyi şekilde yansıtmanın yolunu bulmak için, işe sigorta sektörünü inceleyerek başladık. Sigorta arayanlara en ucuz sigortayı, en hızlı ve en güvenli şeklde sunmanın yollarını bulduk.

SigortaCell'in kurumsal kimliğini ve sağladığı hizmeti en iyi şekilde yansıtacak bir logo hazırladık. Kalbi anımsatan mavi bir kalkan ve onu çevreleyen turuncu fular.

SigortaCell Theme
SigortaCell Kurumsal Kimlik Rehberi
SigortaCell Kart Vizit
SigortaCell Mobile Responsive
SigortaCell Logo
SigortaCell Tablet Responsive
SigortaCell Landing Page
SigortaCell Pixel
SigortaCell Pixel

"Farklı olun, farklı düşünün: Sıradan işler yapmaktansa aykırı işler ortaya koymak size farklılığı getirecektir."

Steve Jobs

BİZE ULAŞMAK ÇOK KOLAY

Bir Projeniz Mi Var?

Bizimle çalışmak mı istiyorsunuz? Belki sadece "Selam, naber?" deyip bir kaç satır yazmak istiyorsunuz? Belki de soru sormak ya da proje teklifinde bulunmak istiyorsunuz?

Anlatmaya Başla