ÖNE ÇIKAN PROJE

SilverNeedle® Hospitality
Kullanıcı Arayüzü Tasarımı (UI)

Asya'da tatil köyleri ve lüks oteller zinciri işleten SilverNeedle® Hospitality için Kullanıcı Deneyimi (UX) ve Kullanıcı Arayüzü (UI) hazırladık.

KAYDIR

SILVERNEEDLE® HOSPITALITY

Otel Sitesinden Öte

Avustralya ve Asya'da eğlence merkezleri, otel ve ortak çalışma alanları tasarlayan ve büyük bir başarı ile işleten SilverNeedle® Hospitality (Next Story Group) markasını global müşterisiyle buluşturan ve otel zincilerini tek çatı altında toplayan kullanıcı arayüzü hazırladık.

Projelere Geri Dön

01

Evrimleşen Kullanıcı

Öğrenebilirlik ve kullanılabilirliği göz önünde bulundurarak evrimleşen kullanıcı davranışlarının önemini dikkate alarak bireysel, kurumsal, aile ve seyahat acentalarına yönelik kampanya, bölgesel fırsatlar, oda rezervasyonu, kolay ödeme, indirim kuponları, oda/otel kıyaslama vb. özelliklerin kolayca kullanılabilmesini sağlayacak, kullanıcı odaklı web sayfası arayüzü hazırladık.

  • KULLANICI ARAYÜZÜ TASARIMI (UI)
  • KULLANICI DENEYİMİ TASARIMI (UX)
  • GÖRSEL TASARIM
02

Tasarım Evrenseldir

Farklı kültür ve diller olan küresel kullanıcıların web sayfasını daha etkin biçimde gezinebilmesi için gerekli olan tasarımsal çalışmaları uzun soluklu Kullanıcı Deneyimi (UX) ve İçerik Stratejisine bağlı olarak hazırladık. Müşterimizle yoğun toplantılar sonucu geliştirdiğimiz strateji sayesinde altmışı aşkın oteli tek çatı altına toplayan ve müşteriye rezervasyon aşamasında kolaylık sağlayan çözümler geliştirdik.

SilverNeedle Theme
SilverNeedle Logo
SilverNeedle Mobile Responsive
SilverNeedle Landing Page
SilverNeedle UI Design
SilverNeedle All Page Designes
SilverNeedle UI
SilverNeedle Mobile Cart

"İyi tasarım ürünü anlamamıza yardımcı olur. "

Dieter Rams

BİZE ULAŞMAK ÇOK KOLAY

Projeniz Hakkında Konuşalım!

Bizimle çalışmak mı istiyorsunuz? Belki sadece "Selam, naber?" deyip bir kaç satır yazmak istiyorsunuz? Belki de soru sormak ya da proje teklifinde bulunmak istiyorsunuz?

Anlatmaya Başlayın