ÖNE ÇIKAN PROJE

Vassago Store
Web Sitesi Tasarımı ve E-Ticaret Yazılım Geliştirme

Güzelliğine değer verenlerin vazgeçilmez adresi olan Vassago Güzellik Salonları için benzersiz bir E-ticaret sitesi geliştirdik.

KAYDIR

VASSAGO STORE

Güzellik Saçta Başlar

2012 yılından bu yana saç modasına yön veren Vassago markası 2018'de kendi saç bakım ve onarım ürünlerini piyasaya sunarak güzellik salonlarında kullanılmaya başlandı. Güzellik salonlarında profesyoneller tarafından uygulanan Vassago, Authentic Beauty Concept, Schwarzkopf, Kerastase, Wella, Milbon ve Loreal gibi profesyonel markaları son kullanıcıyla buluşturmak için modern bir e-ticaret sitesi hazırladık. VASSAGO STORE e-ticaret ve mağaza satış kanallarının birleştirilmesi ile dijital dünyada yerini aldı.

Sayfayı Ziyaret Edin Tüm Projelere Geri Dön

01

Sade Tasarım

Güzellik salonlarında saç bakım ve güzelliğe adanmış profesyonel ürünleri bir arada son kullanıcıya sunmak için sade, zarif, modern ve zengin içeriği ile güzelliğine değer verenle buluşturduk. 6nStore alt yapısı sayesinde kullanıcıya kişiselleştirilmiş alışveriş deneyimi ile ihtiyaç duyduğu ürünlere kolay ve hızlı bir şekilde erişimini sağladık.

  • KULLANICI ARAYÜZÜ TASARIMI (UI)
  • KULLANICI DENEYİMİ TASARIMI (UX)
  • E-TİCARET ÇÖZÜMLERİ
  • E-TİCARET DANIŞMANLIĞI
  • GÖRSEL TASARIM
  • SEO HİZMETLERİ
  • ONLINE MARKETING
02

Mobil Başarı

Mobil platformlar ve kullanım koşulları, cep telefonlarında da keyifli çevrimiçi alışveriş deneyimleri üzerinde düşünmeyi gerektirir. Mobil destekli tasarım, satış noktalarının coğrafi konumu, ürün listeleri, uyarlanmış menü ve filtreler, her arayüz elemanı, tarayıcıların ve mobil deneyiminin kısıtlamalarına göre tasarlanmış ve uyarlanmıştır. Bugün Vassago markasının satışlarının %75'i cep telefonlarında yapılıyor.

Vassago Store Theme
Vassago Store Mobile Responsive
Vassago Store Landing Page
Vassago Store Ürün Seçme
Vassago Store Ürün Arama
Vassago Store Üye Ol
Vassago Store Alışveriş Sepeti
Vassago Store Ürün Seçme
Vassago Store Mobile Responsive
Vassago Store Shopping Bag
Vassago Store Mug Design
Benzersiz E-ticaret
E-TİCARET ÇÖZÜMLERİ

Benzersiz Bir E-ticaret Deneyimine Hazır Mısınız?

İşinizi kendi E-ticaret sitenize taşıyarak büyüyen online pazarda satış ve rekabet gücünüzü artırın. Zarif, benzersiz, yüksek dönüşüm oranına sahip ve güvenli E-ticaret sitesi sahip olmanın en kolay yolu.

Hemen Keşfet
MÜŞTERİLERİMİZ

Hakkımızda Neler Söylemişler?

İyi tasarımın uzun ömürlü olduğu kaçınılmaz bir geçrek. Hızlı tüketen toplumlarda iyi tasarlanmış ürünler, sıradan ürünlerden dikkat çekici bir biçimde ayrılır.

"Mantık sizi A noktasından B noktasına götürür. Hayal gücü ise her yere."

Albert Einstein

BİZE ULAŞMAK ÇOK KOLAY

Bir Projeniz Mi Var?

Bizimle çalışmak mı istiyorsunuz? Belki sadece "Selam, naber?" deyip bir kaç satır yazmak istiyorsunuz? Belki de soru sormak ya da proje teklifinde bulunmak istiyorsunuz?

Anlatmaya Başla