ÖNE ÇIKAN PROJE

Altun Gold
Web Sitesi Tasarımı ve E-Ticaret Yazılım Geliştirme

Türkiye altın ticaretinin merkezi olan Kapalıçarşı’da faaliyet gösteren Altun Gold Kıymetli Madenler Tic. Ltd. Şti. için benzersiz bir E-ticaret sitesi hazırladık.

KAYDIR

ALTUN GOLD

Altına Yatırımın Güvenli Adresi

Kıymetli Madenler sektöründe faaliyet gösteren ve Kapalıçarşı'dan tüm Türkiye'ye altın arz ve taleplerini toptan ve perakende olarak satışını yapan Altun Gold Kıymetli Madenler Tic. Ltd. Şti. için kurumsal kimliğini yansıtan kullanıcı dostu, modern ve benzersiz bir E-ticaret sitesi geliştirdik. Artan mobil kullanıcıları göz önünde bulundurarak E-ticaret alt yapısını responsive olarak tüm platformlara uyarlayarak kullanıcı dostu bir arayüz oluşturduk.

Sayfayı Ziyaret Edin Projelere Geri Dön

01

En Çok Ziyaret Edilen

Yatırım amaçlı kullanılan altını avantajlı fiyatlarla %100 güvenli bir şekilde yatırımcısıyla buluşturduk. Geliştirdiğimiz alt yapı sayesinde müşterilerine piyasada bulunan kuyumcu sitelerinin ötesinde hizmetler sunarak Türkiye'de en çok ziyaret edilen altın sitesi haline getirdik. 6nStore alt yapısı sayesinde kullanıcıya kişiselleştirilmiş alışveriş deneyimi ile ihtiyaç duyduğu ürünlere kolay ve güvenli bir şekilde erişimini sağladık.

 • KULLANICI ARAYÜZÜ TASARIMI (UI)
 • KULLANICI DENEYİMİ TASARIMI (UX)
 • E-TİCARET ÇÖZÜMLERİ
 • E-TİCARET DANIŞMANLIĞI
 • BT DANIŞMANLIĞI
 • SUNUCU TARAFLI UYGULAMALAR
 • HACKER GUARD
 • E-FATURA ÇÖZÜMLERİ
 • GÖRSEL TASARIM
 • SEO HİZMETLERİ
 • ONLINE MARKETING
 • REMARKETING ÇÖZÜMLERİ
02

Yüksek Başarı

Yayına girdiği ilk 3 ay içerisinde organik dönüşüm oranı %320 artarak rakiplerini sollayan Altun Gold sitesi Türkiye'nin en çok ziyaret edilen altın sitesi haline geldi. Bütçene Göre Altın Al, Kredi Kartı Puanını Altına Dönüştür ve Altun Puan gibi çözümler ile Altun Gold’u dijital dünyada öne çıkan bir markaya dönüştürdük. Bugün Altun Gold markasının satışlarının %82'i cep telefonlarında yapılıyor.

Şu anda dönüşüm oranı aynı kararlılıkta yükselerek devam ederken yeni kayıt olan kullanıcı sayısı her geçen gün katlayarak artıyor. 6nStore alt yapısı sayesinde müşterimiz Altun Gold sürekli yeni özellikler ekleyerek müşterilerine karlı ve benzersiz bir alışveriş imkanı sağlıyor.

Altun Gold Theme
AltungGold Mobile Responsive
Altun Gold Logo
Altun Gold Ads
Altungold Landing Page
Altun Gold Profile Görüntüleme
Altun Gold Bütçe
Altun Gold Sipariş Durumu
MÜŞTERİLERİMİZ

Hakkımızda Neler Söylemişler?

İyi tasarımın uzun ömürlü olduğu kaçınılmaz bir geçrek. Hızlı tüketen toplumlarda iyi tasarlanmış ürünler, sıradan ürünlerden dikkat çekici bir biçimde ayrılır.

E-TİCARET ÇÖZÜMLERİ

Benzer Projeleri Keşfet

Bilgi, deneyim ve tecrübe ile projelerimizi bugünün ihtiyaçlarına hazırlıyor ve yarının vizyonuna göre geliştiriyoruz. Potansiyel müşterilerinizi memnun etmeniz için kullanıcı dostu arayüzleri tasarlıyor ve benzersiz alışveriş deneyimleri hazırlıyoruz.

QEN Alyans E-ticaret Site Tasarımı - QEN Alyans ecommerce site design
BENZER PROJE

Tuğrul Altın
E-ticaret Sitesi

İç Anadolu'da kendi imalathanesi ile üretim yapan Tuğrul Kuyumculuk Eğitim Hiz. Tic. San. Ltd. Şti. için muhteşem bir e-Ticaret sitesi hazırladık.

Projeyi İncele
QEN Alyans E-ticaret Site Tasarımı - QEN Alyans ecommerce site design
BENZER PROJE

Q'EN Alyans
E-ticaret Sitesi

Türkiye genelinde 400'ü aşkın bayisi bulunan ve şimdi tüm dünyaya açılan Özbek Alyans Kuyumculuk Ltd. Şti. için benzersiz bir E-ticaret sitesi hazırladık.

Projeyi İncele
Benzersiz E-ticaret
E-TİCARET ÇÖZÜMLERİ

Benzersiz Bir E-ticaret Deneyimine Hazır Mısınız?

İşinizi kendi E-ticaret sitenize taşıyarak büyüyen online pazarda satış ve rekabet gücünüzü artırın. Zarif, benzersiz, yüksek dönüşüm oranına sahip ve güvenli E-ticaret sitesi sahip olmanın en kolay yolu.

Hemen Keşfetmeye Başla

"Renkler her dili konuşur."

Joseph Addison

BİZE ULAŞMAK ÇOK KOLAY

Bir Projeniz Mi Var?

Bizimle çalışmak mı istiyorsunuz? Belki sadece "Selam, naber?" deyip bir kaç satır yazmak istiyorsunuz? Belki de soru sormak ya da proje teklifinde bulunmak istiyorsunuz?

Anlatmaya Başla