2021 Tuğrul Altın | E-ticaret Yazılım Geliştirme
ÖNE ÇIKAN PROJE

Tuğrul Altın
Web Sitesi Tasarımı ve E-Ticaret Yazılım Geliştirme

Kendinden çok fazla söz ettirmeye başlayan uzun soluklu iş ortağımız Tuğrul Kuyumculuk Eğitim Hiz. Tic. San. Ltd. Şti.'nin E-ticaret sitesini baştan aşağı yeniledik.

KAYDIR

TUĞRUL ALTIN

Yalın ve Modern E-ticaret Sitesi

Vizyoner bakış açısına sahip olan ve kuyumculuk sektöründe faaliyet gösteren Tuğrul Kuyumculuk Eğitim Hiz. Tic. San. Ltd. Şti. için kullanıcılarına yalın ve benzersiz bir alışveriş deneyimi yaşatacak modern bir e-ticaret sitesi hazırladık.

Sayfayı Ziyaret Edin Projelere Geri Dön

01

Yalın Alışveriş Deneyimi

Uzun yıllar teknik destek ve bilişim alanında danışmanlık hizmeti verdiğimiz, kadim müşterimiz Tuğrul Kuyumculuk şirketi için 4 yıl önce hazırladığımız e-ticaret sitesini baştan aşağıya yeniledik. Dijitalleşme sürecindinin sıfır noktasından bu yana müşterimizin bulunduğu sektörü ve gelişimini uzun yıllar yakından takip ederek, bilgi ve tecrübe edindik. Bunların ışığında ne istediklerini ve neye ihtiyaç duyduklarını çok iyi anladık.

Hazırladığımız e-ticaret sitesinde sadeliği ve kullanılabilirliği ön planda tutarak potansiyel müşterilerine yalın ve benzersiz bir alışveriş deneyimi hazırladık. Tasarımın özü olarak nitelendirdiğimiz insan ve bilgisayar etkileşimi konusunda eğitimli ve tecrübe sahibi olan ekibimiz, müşterimiz Tuğrul Kuyumculuk ile dirsek teması halinde çalışarak sektörde öncü olacağına inandığımız bir projeye daha imza attık.

Bireylerin telefonları ile daha fazla etkileşime girmeye devam ettiği ve mobil e-ticaretin küresel pazardaki önlenemez yükselişi göz önünde bulundurularak tugrulaltin.com'u mobil uyumlu hale getirdik.

Müşterimizden aldığımız brief'in yanı sıra bir önceki hazırladığımız e-ticaret sitesinden elde ettiğimiz verileri değerlendirerek kullanıcı deneyimi odaklı, yepyeni, modern ve yalın bir tasarım hazırladık.

  • KULLANICI ARAYÜZÜ TASARIMI (UI)
  • KULLANICI DENEYİMİ TASARIMI (UX)
  • E-TİCARET ÇÖZÜMLERİ
  • E-TİCARET DANIŞMANLIĞI
  • BT DANIŞMANLIĞI
  • REMARKETING ÇÖZÜMLERİ
  • SUNUCU TARAFLI UYGULAMALAR
  • E-FATURA ÇÖZÜMLERİ
  • ENTEGRASYON YAZILIMI GELİŞTİRME
  • SUNUCU HİZMETLERİ
02

İşe Yarar Çözümler

Hazırlanan yazılım altın ve gümüş gibi değerli madenlerin güncel fiyatlarını (HAS Altın, ONS, Milyem ve İşçilik) belirlenen sürede otomatik olarak hesaplayıp tüm ürünlere anında uygulayarak, personele büyük kolaylık sağlıyor. Bunun yanı sıra kişiselleştirilmiş e-posta, akılı içerik konumlandırma, ziyaretçi demografisi, bounce rate, akılı SEO, ziyaretçi/müşteri bütçesine göre ürün fiyat hesaplama, yüksek performans, yüksek güvenlik, kolay alışveriş imkanı sağlayan alışveriş sepeti, yalın ödeme özelliği ve akılı ürün gösterimi sayabileceğimiz özelliklerden (liste uzamasın diye) sadece bir kaçtanesi. Bu ve daha fazlası muhteşem bir tasarımla harmanlanarak sunulmuştur.

Ayrıca özel olarak geliştirdiğimiz entegrasyon yazılımı sayesinde N11, GittiGidiyor, Trendyol, Hepsiburada ve PttAVM gibi pazar yerlerine güncel fiyatlı ürünlerinin entegrasyonu sağlanıyor. Bu yazılım e-fatura, müşteri takibi, rakip analizi, seo, stok, işçilik ve bir çok özellikle birlikte geliştirildi.

TuğrulAltın Theme
Tuğrul Altın Landing Page
Tuğrul Kuyumculuk Magazine
Tuğrul Altın Günün Fırsatları
Tuğrul Altın Ürün Sayfası
Tuğrul Altın Müşteri Hizmetleri
Tuğrul Altın Anlık Satılan Ürünler
Tuğrul Kuyumculuk Kutu Tasarımı
Tuğrul Kuyumculuk Kargo
MÜŞTERİLERİMİZ

Hakkımızda Neler Söylemişler?

İyi tasarımın uzun ömürlü olduğu kaçınılmaz bir geçrek. Hızlı tüketen toplumlarda iyi tasarlanmış ürünler, sıradan ürünlerden dikkat çekici bir biçimde ayrılır.

E-TİCARET ÇÖZÜMLERİ

Benzer Projeleri Keşfet

Bilgi, deneyim ve tecrübe ile projelerimizi bugünün ihtiyaçlarına hazırlıyor ve yarının vizyonuna göre geliştiriyoruz. Potansiyel müşterilerinizi memnun etmeniz için kullanıcı dostu arayüzleri tasarlıyor ve benzersiz alışveriş deneyimleri hazırlıyoruz.

AltunGold E-ticaret Site Tasarımı - AltunGold ecommerce site design
BENZER PROJE

AltunGold
E-ticaret Sitesi

Türkiye altın ticaretinin merkezi olan Kapalıçarşı’da faaliyet gösteren Altun Gold Kıymetli Madenler Tic. Ltd. Şti. için benzersiz bir E-ticaret sitesi geliştirdik.

Projeyi İncele
QEN Alyans E-ticaret Site Tasarımı - QEN Alyans ecommerce site design
BENZER PROJE

Q'EN Alyans
E-ticaret Sitesi

Türkiye genelinde 400'ü aşkın bayisi bulunan ve şimdi tüm dünyaya açılan Özbek Alyans Kuyumculuk Ltd. Şti. için benzersiz bir E-ticaret sitesi hazırladık.

Projeyi İncele
Benzersiz E-ticaret
E-TİCARET ÇÖZÜMLERİ

Benzersiz Bir E-ticaret Deneyimine Hazır Mısınız?

İşinizi kendi E-ticaret sitenize taşıyarak büyüyen online pazarda satış ve rekabet gücünüzü artırın. Zarif, benzersiz, yüksek dönüşüm oranına sahip ve güvenli E-ticaret sitesi sahip olmanın en kolay yolu.

Hemen Keşfetmeye Başla

"İyi tasarım yapma dürtüsü, tıpkı yaşamayı sürdürme dürtüsü gibi bir şeydir."

Harry Bertoia

BİZE ULAŞMAK ÇOK KOLAY

Bir Projeniz Mi Var?

Bizimle çalışmak mı istiyorsunuz? Belki sadece "Selam, naber?" deyip bir kaç satır yazmak istiyorsunuz? Belki de soru sormak ya da proje teklifinde bulunmak istiyorsunuz?

Anlatmaya Başla