ÖNE ÇIKAN PROJE

AltunStore
Web Sitesi Tasarımı ve E-Ticaret Yazılım Geliştirme

Türkiye altın ticaretinin merkezi olan Kapalıçarşı’da faaliyet gösteren Altun Sanal Mağaza E-Ticaret Limited Şirketi'nin E-ticaret sitesini yeniledik.

KAYDIR

Altun Store

Altına Yatırımın Güvenli Adresi

Finansal yatırım ve kıymetli madenler sektörünün öncülerinden Altun Sanal Mağaza E-Ticaret Limited Şirketi'nin Türkiye genelindeki yatırımlık altın taleplerini karşıladığı altunstore.com e-ticaret platformunu baştan aşağıya yeniden tasarladık.

Sayfayı Ziyaret Edin Projelere Geri Dön

01

En Çok Ziyaret Edilen

2017'de altın yatırımcıları için avantajlı fiyatlar ve güvenli alışveriş deneyimi vizyonuyla hazırladığımız altunstore.com, geliştirdiğimiz 6nStore altyapısı ve özgün tasarımımızın katkısıyla kısa süre içerisinde Türkiye'nin en çok tercih edilen altın e-ticaret platformuna dönüştü. Müşterimizle birlikte yürüttüğümüz bu projede elde ettiğimiz derin tecrübe sayesinde, platformu baştan sona yeni bir vizyonla güncelledik. Mobil kullanıcıların giderek artan ihtiyaçlarına yanıt olarak, siteyi kullanıcı merkezli bir perspektifle yeniden kurguladık ve hem kullanım kolaylığını hem de altyapı performansını zirveye taşıdık.

Altungold.com artık altunstore.com olarak değişti.

  • KULLANICI ARAYÜZÜ TASARIMI (UI)
  • KULLANICI DENEYİMİ TASARIMI (UX)
  • MÜŞTERİ DENEYİMİ TASARIMI (CX)
  • E-TİCARET ÇÖZÜMLERİ
  • E-TİCARET DANIŞMANLIĞI
  • CONVERSION ÇÖZÜMLERİ
  • BT DANIŞMANLIĞI
  • REMARKETING ÇÖZÜMLERİ
  • SUNUCU TARAFLI UYGULAMALAR
  • SUNUCU HİZMETLERİ
02

Yüksek Başarı

Artan mobil cihaz kullanımını göz önünde bulundurarak, alışveriş deneyimini en üst düzeye çıkarmak için web sitesini bir dizi yeni özellikle güçlendirdik. Bu yeniliklerle, kullanıcılara en az tıklama ile kolay ve sorunsuz bir alışveriş deneyimi sunmayı başardık.

Web sitesini kullanıcı dostu bir platforma dönüştürmek için birçok yenilik ve iyileştirme gerçekleştirdik. Tekrar eden işlemleri basitleştirdik ve finansal haberlerle kullanıcıların yatırımlarını daha bilinçli yönlendirmelerini sağladık. Sürtünmesiz bir alışveriş deneyimi sunmanın yanı sıra, tasarımımızı daha modern, anlaşılır ve basit hale getirdik. Altyapı daha güvenli hale getirilerek kullanıcının alışverişini kolaylaştıracak özellikler ekledik. Web sitemizi, yatırımcıların bilinçli kararlar alabileceği bir kaynak olarak konumlandırdık ve banka altın fiyatlarını anlaşılır bir formatla sunduk.

SİTE TRAFİĞİ ARTIŞ ORANI
SİTE TRAFİĞİ ARTIŞ ORANI

%29 arttırdıkALIŞVERİŞ SEPETİ TERK ORANI
ALIŞVERİŞ SEPETİ TERK ORANI

%52 düşürdükÜRÜN SATIŞ ORANI
ALIŞVERİŞ SEPETİ TERK ORANI

%187 arttırdık

Altun Store Intagram Post
Altun Store Intagram Post
Altun Store Banner Creation
Altun Store Banner Creation
Altun Store Banner Creation
Altun Store Color ve Tipografi
AltungGold On The Go Mobile Responsive
altunstore Landing Page
Altun Store Çok Satan Ürünler
Altun Store Ürün Detayları
Altun Store Profile
Altun Store Landing Page Mobile
Altun Store Product Details Mobile
Altun Store Profile Mobile
Altun Store News
Altun Store Succesful Order
Altun Store Succesful Order
Altun Store Succesful Order
Altun Store Ads
MÜŞTERİMİZ

Hakkımızda Ne Söylemiş?

İyi tasarımın uzun ömürlü olduğu kaçınılmaz bir geçrek. Hızlı tüketen toplumlarda iyi tasarlanmış ürünler, sıradan ürünlerden dikkat çekici bir biçimde ayrılır.

E-TİCARET ÇÖZÜMLERİ

Benzer Projeleri Keşfedin

Bilgi, deneyim ve tecrübe ile projelerimizi bugünün ihtiyaçlarına hazırlıyor ve yarının vizyonuna göre geliştiriyoruz. Potansiyel müşterilerinizi memnun etmeniz için kullanıcı dostu arayüzleri tasarlıyor ve benzersiz alışveriş deneyimleri hazırlıyoruz.

QEN Alyans E-ticaret Site Tasarımı - QEN Alyans ecommerce site design
BENZER PROJE

Tuğrul Altın
E-ticaret Sitesi

İç Anadolu'da kendi imalathanesi ile üretim yapan Tuğrul Kuyumculuk Eğitim Hiz. Tic. San. Ltd. Şti. için muhteşem bir E-ticaret sitesi hazırladık.

Projeyi Keşfedin
ESCOM Enhanced Solutions E-ticaret Site Tasarımı - ESCOM Enhanced Solutions ecommerce site design
BENZER PROJE

ESCOM Enhanced Solutions
E-ticaret Sitesi

Endüstriyel uygulamalar için kendi enerjisini üreten, kablosuz algılama teknolojisinde uzmanlaşmış lider bir teknoloji araştırma ve geliştirme merkezi olan ESCOM Enhanced Solutions için benzersiz bir E-ticaret sitesi hazırladık.

Sayfayı Ziyaret Edin
Benzersiz E-ticaret
E-TİCARET ÇÖZÜMLERİ

Benzersiz Bir E-ticaret Deneyimine Hazır Mısınız?

İşinizi kendi E-ticaret sitenize taşıyarak büyüyen online pazarda satış ve rekabet gücünüzü artırın. Zarif, benzersiz, yüksek dönüşüm oranına sahip ve güvenli E-ticaret sitesi sahip olmanın en kolay yolu.

Hemen Keşfetmeye Başlayın

"Renkler her dili konuşur."

Joseph Addison

BİZE ULAŞMAK ÇOK KOLAY

Projeniz Hakkında Konuşalım!

Bizimle çalışmak mı istiyorsunuz? Belki sadece "Selam, naber?" deyip bir kaç satır yazmak istiyorsunuz? Belki de soru sormak ya da proje teklifinde bulunmak istiyorsunuz?

Anlatmaya Başlayın